Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

CİN: PENDİK’İN ULUSLARARASI DÜZEYDE ADINDAN SÖZ ETTİRMESİ GEREKİYOR

Hemşeri derneklerinin düzenlediği programlara katılan AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, kente neler yapılabileceğini planladıklarını söyleyerek; “Artık ulusal ve uluslararası düzeyde Pendik’in adından söz ettirmesi gerekiyor” dedi.

Seçim çalışmalarını mahalle mahalle, ev ev gerçekleştiren AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, hemşeri dernekleri temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor.

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen programlarda birçok hemşeri derneği, program düzenliyor. Tüm hemşeri programlarına katılan Belediye Başkan Adayı Cin, tanışma fırsatı yakaladığı Pendikli hemşerilerine ilçeye vizyon katacak projelerini de anlatıyor. Başkan Adayı Cin, 3 dönem belediye başkanlığı yapan Erol Kaya ve 2 dönem görevini yürüten Kenan Şahin’e çok büyük hizmetler ortaya koyduğunu ifade ederek; “Onların bu ilçeye çok büyük hizmetleri ve emekleri var. Allah, onlardan razı olsun” dedi.

Sizlerden desteklerinizi bekliyoruz

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, bundan sonraki süreçte Pendik’e neler yapılabileceğini planladıklarını söyleyerek şöyle devam etti: “Değerlendirmelerimizi ve istişarelerimizi yaptık. Pendik önemli bir ilçe. Anadolu yakasının en büyük ilçesi. 700 bin nüfusu var. Projelerimizi ortaya koyarken bazı noktalara dikkat ettik. Pendik nasıl bir ilçe? Hangi özellikleri var? Hangi özellikleriyle öne çıkarılmalı? Bunun araştırmasını yaptığımızda şunu gördük: Artık ulusal ve uluslararası düzeyde Pendik’in adından söz ettirmesi gerekiyor. Nereden karar verdik? Pendik tüm ulaşım akışlarının içerisinde olan bir ilçe. Karayolu, TEM, Üçüncü Köprü Yolu, E-5 (D-100), Demiryolu, Metro ulaşım ağları, denizyolu ve havayoluna sahip ilçenin daha ileri seviyelere ulaşması için var gücümüzle çalışacağız. Sizlerden desteklerinizi bekliyoruz.”

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x