Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

CHP’NİN İLK RESMİ ADAY ADAYI ABİDİN EKREN

İş dünyasının, siyasi ve sosyal hayatın tanınmış isimlerinden Mali Müşavir Abidin Ekren, geçtiğimiz Pazar günü resmi başvurusunu yaparak belediye başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

CHP İlçe Örgütü’nde yapılan başvuru töreninde Ekren’in sunumunu İlçe Başkanı Doğan Çakmak yaptı. Bu başvuru; belediye başkanlık seçimlerinde hem CHP hem de Pendik ilçesi için ilk resmi başvuru niteliğini taşımakta. Aday adaylığı müracaatının ardından gazetemize bir açıklama yapan Ekren, şu sözlere yer verdi: “CHP’nin bu seçimlerde herkesten oy alabilecek nitelikte adaylara ihtiyacı var. Ben de bu profile uygun olduğum ve seçimi kazanabileceğimiz inancıyla aday adayı oldum.

Adaylaşıp belediye başkanı seçildiğimde bir gün nasıl herkesin oyuna talip olmuş isem; aynı şekilde ayrım yapılmaksızın herkese, tüm Pendiklilere hizmet üreten bir belediye başkanı olacağım.

Toplumu ayrıştırmayan,  germeyen, insana hizmet odaklı halkla beraber yönetimin esas alındığı bir anlayışı hayata getireceğim. Şimdiden tüm Pendiklilerin desteğini bekliyor, teşekkürlerimi sunuyorum.”

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x