Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

CHP Pendik’te vızır vızır çalışıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Başkanlığı, saha çalışmasında aktivitesini yükseltti. İlçe Başkanı Doğan Çakmak, yönetim kurulu üyeleri ve partinin kadim gönüllüleri Pendik’in cadde ve sokaklarını planlı ve düzenli olarak tarayıp vatandaşlarla birebir temas ediyorlar.

Bu kapsamda; Pendik’ in çok sayıda mahallesinde ücretsiz halk ekmek dağıtımı, mahalle temsilcileri ve kadın kollarının desteğiyle gerçekleştirildi.
Partinin Esnaf Komisyonu, Belediye Meclis üyeleri, kadın kolları, ilçe yöneticilerinin katkılarıyla esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Ara vermeksizin sürdürülen bu ziyaretlerde; Cumhuriyet Halk Partisi’nin esnaf sorunlarına yönelik çözüm önerileri hakkında esnaflar bilgilendiriliyor. Aynı zamanda esnafların siyasi iktidardan beklentileri de not alınıyor. İBB’ nin 18 aylık süre içerisinde gerçekleştirmiş olduğu hizmetler ve projeleri de esnaflarla paylaşılıyor.
CHP İstanbul İl Başkanlığı öncülüğünde başlatılan ‘Sen Varsan Biz Varız’ kampanyası kapsamında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ nun İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi de, neredeyse her kapı çalınarak vatandaşlara aktarılıyor.
CHP İlçe Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre; örgüt aktif saha çalışmalarının başlamasından bugüne kadar 100 bine yakın Pendikli ile temas kurmuş durumda.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x