Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

CHP KONGRESİNDE CUMHURBAŞKANI’NA SAYGISIZLIK

Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Örgütü’nün geçtiğimiz pazar günü yapılan kongresine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan saygısızlık damga vurdu.

Recep Tayyip Erdoğan’ın posteri CHP bayrağı ile kapatıldı. Bu durum kongre haberlerini veren gazetelerin haber fotoğraflarında da tescillendi. Kongreyi organize eden ve bu duruma seyirci kalan CHP İlçe Başkanı Doğan Çakmak’a tepkiler gecikmedi.

Vatandaşlar telefon ve mesajlarla bunun bir saygısızlık ve suç unsuru olduğunu, buna seyirci kalınmaması gerektiğini ifade ettiler.

Bildir
4 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Mustafa Öz
2 yıl önce

Chp liler kendileri seçilmediği sürece en büyük demokrasi düşmanıdırlar. Siz bakmayın demokrasi naraları atmalarına… onların demokrasisi beni secersenizciliktir.

Davut Aydöner
2 yıl önce

Bu parti içi seçim kongresidir. Kapatılması doğaldır. Çünkü RTE ana muhalefet partisine cumhur başkanı gibi tarafsız değil, sürekli AKP genel başkanı olarak hakaret etmektedir.

Anonim
2 yıl önce

Fotoğrafın üstünün kapatılması normal Chp kongresi,akp genel başkanının Chp kongresinde resmi olması normal mi?ortalama zekaya sahip bir insan bunu anlamalı!!

Anonim
2 yıl önce

24 saat CHP Genel Başkanına hakaret eden akp genel başkanının fotoğrafının kapatılması kadar doğal ne olabilir ne zamanki herkesin Cumhurbaşkanı olduğunu hatırlar o zaman da sanırım gereken saygıyı görür

4
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x