Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Cesur Yürek Elçi adım adım ilerliyor

Cesur Düşünce Partisi teşkilatlanma çalışmalarını yürüteceği merkezi Pendik’te kuruyor

Pendik ilçemizden, Türkiye genelinde siyaset sahnesine çıkan ve ilk ‘Genel Başkan’ unvanına sahip Abdulsamed Elçi faaliyetlerini emin adımlarla sürdürüyor.

Pendik Dörtyol’da bir koordinasyon merkezi oluşturan Elçi, teşkilatlandırma çalışmalarını buradan organize ediyor. Önümüzdeki seçimlere katılarak meclise girmeyi de hedefleyen Elçi,bu noktadaki kararlılığı ile dikkat çekiyor.

Elçi gazetemize yaptığı değerlendirmede; “ Siyasi partilerin Ankara merkezli teşkilatlanma alışkanlığına ters bir anlayışla hareket ettik. bu konuda ilk örnek olduğumuzuda belirtmek isterim. Ankara’ya İstanbul’dan teşkilâtlanarak gideceğiz. Türkiye’nin gündemi kısa sürede bu merkezden oluşturulacak çalışmalarla belirleyeceğiz. Bu merkezimiz sadece bir partinin çalışma ofisi değil, Siyonist Sistemle vereceğimiz savaşın karargahıdır. Çalışmalarımızı akılcı ve sistemli bir program dahilinde kalem kalem yürüttüyoruz. Sonunda mutlak başarıya ulaşacağımızı tüm ekip arkadaşlarımla yürekten inanıyoruz. ” dedi.

Pendik’te oluşturacakları Gölge Genel Merkez’in tüm siyasi partilere örnek teşkil edecek bir etkinliğe sahip olacağını da ifade eden Elçi, partisinin kuruluşunu da, Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun katlediliş tarihi olarak ilan ettiğini ve 25 mart tarihinde teşkilatlanma çalışmalarına start verileceğini söyledi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x