Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

CEP TELEFONU ALIRKEN TEKNİK DESTEK ÖNEMLİ

Sıfır ya da ikinci el cep telefonu satın alırken;  marka – model fiyat analizleri yapıyoruz. Ama birçoğumuz, işin garantisine, cihazı satın aldığımız işletmenin teknik destek hizmeti verip vermediğine dikkat etmeyebiliyoruz. Bu da sonradan sıkıntılar yaşamamıza neden olabiliyor

Yaşamımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan cep telefonları ile ilgili, gerek satın alma aşamasında gerekse sonraki süreçte; küçük ya da büyük problemler ortaya çıkabiliyor.

Mağduriyet yaşamamak için ‘Ne yapmalıyız’ sorusuna cevap almak üzere, bu alanda yetkin bir isim olan Akasya İletişim’in İşletmecisi Ömer Öztürk’e başvurduk ve çarpıcı uyarılar aldık.

Öztürk yaptığı bilgilendirmede; “Cep telefonu satın alırken öncelik olarak ürünü satın aldığınız işletmenin teknik destek biriminin olup olmadığına, satmış olduğu cihazın arkasında durup durmayacağına dikkat etmeniz, bu ayrıntıyı atlamamanız gerekir. Özellikle 2.el cep telefonu satın alırken, cihazı aldığınız firmanın ‘güvenilir’ olması önemlidir. Aksi takdirde ömrü azalmış ya da gerçek değerinin üstünde para ödediğiniz bir telefonu satın almış olabilirsiniz” uyarısında bulunarak; güven ve teknik servis hizmetlerinin altını çizdi.

Pendik Tren İstasyonu karşısında Hatboyu Caddesi No:14 adresinde hizmet vermekte olan Akasya İletişim Satış ve Teknik Servis’te A’dan Z’ye her marka ve model sıfır ve ikinci el cep telefonlarının alımını ve satışını yaptıklarını ifade eden işletmeci Ömer Öztürk; “Biz tüm telefonların tamir bakım işlemlerini de kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Sektörde güvenilir, çözüm üreten bir kurumuz. Her türlü ürün ihtiyacınız ya da teknik sorunlarınız için 0530 695 34 55 nolu telefonumuza başvurabilirsiniz” diyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x