Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

CEMİL EKŞİ YEREL BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Orhanlı Eski Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin bölgemizdeki önde gelen isimlerinden Cemil Ekşi, geçtiğimiz Pazar günü Tuzla’da yerel basın mensupları ile ‘Gazeteciler Günü’ dolayısı ile bir araya geldi.

Toplantıya CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin de katıldı.

Pendik, Kartal, Maltepe ve Tuzla’da yayım yapan gazetecilerin temsilcilerinin katıldığı toplantı karşılıklı sohbet ve soru cevap şeklinde geçti.

Cemil Ekşi; “Biraz gecikmiş olsa da gazetecilerin bu özel gününü kendileri ile sohbet ederek paylaşmak istedim. Özellikle yerel basına önem vermekteyim. Sizlerin zor şartlar altında çalışmalarınızı fedakarca sürdürdüğünüzü biliyorum” şeklinde konuştu.

Basın mensuplarının ‘Önümüzdeki seçimlerde tekrar aday olmayı düşünüyor musunuz?’ şeklindeki bir  sorusunu da cevaplayan Ekşi; “İlçe ve ülke meselelerine duyarlılığımı sürdürüyorum. Politikadan hiçbir zaman uzak kalmadım. Sürekli vatandaşlarımızla temas içerisindeyim. Ülkemizin içinde bulunduğu durum maalesef pek iç açıcı değil. İlçemiz Tuzla özelinde konuşmam gerekirse, Belediye Başkanı Sayın Şadi Yazıcı’nın müspet her uygulamasının takdirle karşılarım. Ama eksiklikleri ve yanlışları ifade etmek de bizim vazifemiz. Benim, yaptığım işi en iyi şekilde yapmak isteyen iddialı bir kişiliğe sahip olduğumu basın mensupları da bilirler. Daha iyisini gerçekleştirmek için gerektiğinde hazırım.  Adaylık hususuna gelince, zamanı geldiğinde partim bana görev verirse buna hayır deyip görevden kaçmam. Ama şu an için böyle bir şey söz konusu değil” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x