Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ÇAMLIK MAHALLE MUHTAR ADAYI ABDULLAH BİNGÖL RAKİPLERİNE SESLENDİ: CENTİLMENCE YARIŞALIM

Çamlık Mahallesi Muhtar Adayı Abdullah Bingöl, yaşanmakta olan seçim sürecinde; söylemleri ile en çok dikkat çeken ve ön plana çıkan adaylardan biri oldu.

“Muhtarlık makamı siyaset yapma yeri değildir”  anlayışı ile hareket ettiğini ve parti ayırımı yapmaksızın herkesle birlikte hareket ettiğini, dolayısıyla mahalle sakinleri ile bütünleştiğini ifade eden Bingöl; “ Benim bu tavrım bazılarını rahatsız etmiş olacak ki; özellikle afişlerim söktürüldü. Bir siyasi partinin şemsiyesi altında, taraftar toplanmaya çalışıldı. Yarışa centilmenlik dışı müdahaleler de bulunuldu. Ama tüm bunlar benim kararlılığımı ve mahalle sakinleri ile olan pozitif diyalogumu zedeleyemez, hizmet arzumu köreltemez” dedi.

Yaklaşık 15 yıldır Çamlık Mahallesi’nde ikamet ettiğini ve 5 yıldır da bir sitede yöneticilik yaptığını belirten Bingöl; “ Ben yöneticilik yaptığım site sakinleri ile aile gibiyim. Bunu da görev yaptığım süre içerisindeki tavrım ve uygulamalarımla gösterdim. Örneğin, daire sakinlerimizin ekonomilerini düşünerek, 2014 – 2019 yılları arasında aidatlara toplamda sadece 30 lira gibi bir zam yaptık. Kaynaklarımızı israf etmeden, doğru kullanarak güzel hizmetler gerçekleştirdik.

Devletin bir birimini yönetmekle, bir aileyi yönetmek arasında aslında pek fark yok. Amacınız yararlı olmaksa, yapacaklarınız da buna göre şekilleniyor.

Ben Çamlık Mahallesi’ni de bir bütün olarak ailem gibi görüyor ve bu anlayışla hizmet etmek istiyorum. Muhtarlık seçiminde bana oy verenlerin de vermeyenlerin de bunu bilmesini, kararlarını öyle netleştirmelerini istiyorum.

Bu arada benimle adaylık için yarışan diğer arkadaşlarıma da; centilmence ve hizmet için yarışalım, emeğe saygı gösterelim; sonuçta bu yarıştır ve mahalleli kimi tercih ederse o kazanacaktır” şeklinde konuştu.

Bildir
2 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
İsmail Bozkuet
3 yıl önce

Muhtarım sizi canı gönülden destekliyoruz bu olumlu düşünceleriniz insana umut veriyor Allah bahtınızı yolunuzu açık etsin..

Anonim
3 yıl önce

İsmail bey desteğiniz için çok teşekkürler.

2
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x