Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

CADDE VE SOKAKLAR ‘TOPLU ÇALIŞMA PROGRAMIYLA’ TEMİZLENİYOR

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün ‘Toplu Çalışma Programı’ kapsamında oluşturduğu 40 kişilik ekip cadde ve sokakları pırıl pırıl yapıyorlar. Bu hafta Sapanbağları, Bahçelievler, Yeni Mahalle ve Yeşilbağlar bölgelerinde çalışan ekip, haftaya Güzelyalı ve Kaynarca bölgelerinde çalışma yapacak

Pendik Belediyesi’nin rutin temizliğin dışında başlattığı ‘Toplu Çalışma Programı’ kent genelinde sürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri program kapsamında cadde ve sokakları deyim yerindeyse pırıl pırıl yapıyorlar. 40 kişilik ekip, program dahilinde bu hafta Sapanbağları, Bahçelievler, Yeni Mahalle ve Yeşilbağlar bölgelerinde çalışma yürütüyorlar.

Çalışmada mekanik süpürme, konteyner yıkama, yıkama tankeri, katı atık aracı ve geri dönüşüm araçları da kullanılarak bölgesel temizliğin daha hızlı ve verimli olmasına çalışılıyor. Personel, sokakları temizliyor, konteynerleri ilaçlıyor, mazgalları dezenfekte edip atık eşyaları topluyor.

Bölge bölge haftalık olarak yürütülen ‘Toplu Çalışma Programı’nda önümüzdeki hafta Güzelyalı ve Kaynarca bölgelerinde çalışma yürütülecek.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x