Gündem Haber Girişi : 25 Ekim 2023 15:57

BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ ne zaman, saat kaçta? İstanbul Büyük Filistin Mitingi nerede yapılacak?

BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ ne zaman, saat kaçta? İstanbul Büyük Filistin Mitingi nerede yapılacak?

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı; İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına yönelik İstanbul’da Büyük Filistin Mitingi düzenleneceğini duyurdu. Büyük Filistin Mitinginin düzenleneceğini öğrenen vatandaşlar; Büyük Filistin Mitingi ne zaman, nerede, Filistin mitingi saat kaçta? Sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar…

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada; mitingin “İsrail vahşetine dikkat çekmek, özgür Filistin davasına destek olmak” amacıyla gerçekleştirileceği belirtildi. Filistin mitingine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katılım sağlayacak. Peki, Filistin mitingi ne zaman? Büyük Filistin Mitingi nerede, saat kaçta?

BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ NEREDE, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Büyük Filistin Mitingi; İstanbul’da 28 Ekim Cumartesi günü saat 15:00’te Atatürk Havalimanında düzenlenecek. Türkiye’nin dört bir yanından katılımın sağlanacağı Büyük Filistin Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor.

BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİNE KİMLER KATILACAK?

Mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın katılımlarının beklendiği bildirildi.

Medya, spor, sanat, iş dünyası ve Filistin diasporasından çok sayıda ismin katılımıyla Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek mitingin ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarına açık olacağı aktarılan açıklamada, mitinge İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından milyonlarca vatandaşın katılımının da beklendiği kaydedildi.