Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Busenaz Sürmeneli, Pendik’te Dünya Şampiyonası’na Hazırlanıyor

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda boksta altın madalya kazanarak tarihi başarıya imza atan Busenaz Sürmeneli, Pendik Belediyesi tarafından isminin verildiği ‘Busenaz Sürmeneli Spor Kompleksi’nde mayıs ayında gerçekleşecek olan Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor.

Pendik Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl 12. spor tesisi olarak yaptırılan ‘Busenaz Sürmeneli Spor Kompleksi’  sporseverlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Milli Boksör Busenaz Sürmeneli, Pendik’te isminin verildiği ‘Busenaz Sürmeneli Spor Kompleksi’nde antrenman yaparak mayıs ayında İstanbul’da gerçekleşecek olan Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor. Hayalini kurduğu hedefe ulaşmak için antrenörü Cahit Süme ile adını taşıdığı salonda gece gündüz kamp sürecine giren Milli Boksör Sürmeneli’yi Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ziyaret etti.

Başkan Cin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sürmeneli, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e imzalı formasını takdim ederek ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

“KENDİ SALONUNDA KENDİ ANTRENMANINI YAPIYOR”

İsminin verildiği salonda Busenaz Sürmeneli’yi ağırlamaktan memnun olduklarını belirten Başkan Cin, “Busenaz’ı burada ağırlamaktan memnunuz. Zaten onun adını vermiş olduğumuz bu salonda onun böyle kamp yapıyor olması bizi de mutlu ediyor. Bundan sonraki süreçte de burada antrenman yaparak inşallah şampiyonluklar elde etmiş olacak” dedi.

“İNŞALLAH BURADA NİCE NİCE BUSENAZ’LAR ÇIKAR”

Dünya Şampiyonluğu’na hazırlanan Busenaz Sürmeneli, “Salonun açılışında da inşallah geliriz burada kamp yaparız, çalışırız demiştim. Allah nasip etti, geldik. Çok güzel bir tesis. İnşallah burada nice nice Busenaz’lar çıkar da ismimin böyle güzel anılacağı günler olur. İp atlarken bakıyorum Busenaz Sürmeneli Spor Kompleksi yazıyor, içimden ‘Busenaz, buna yakışır çalışman lazım’ diyorum. Motive oluyorum, gayet güzel. Dediğim gibi inşallah nice sporcular buradan çıkar” ifadelerini kullandı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x