Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BURSA İSKENDER KEBAP’TA 50. YILINA ÖZEL %50 İNDİRİM VAR! GENÇLER KEBAP DA YESİNLER

Bursa İskender, lezzetli olduğu kadar, doyurucu ve sağlıklı – üstelik kampanya döneminde neredeyse bir hamburger fiyatına, yani sadece 16 TL’ye.

1968 yılında Pendik Çarşıda Erol Kaya Caddesi üzerinde, İbrahim Akın & Ömer Terim ortaklığı ile açılan Bursa İskender Kebap Restaurant , 50.yılına girmiş bulunuyor.

Bursa İskender’in ikinci kuşak işletmecileri Recep Akın ve Osman Terim de, 50. kuruluş yılı dolayısıyla; iskender kebapta  %50 indirim uyguladıkları özel bir kampanya başlatmış bulunuyorlar.

Daha önce 32 TL olan Bursa iskender kebap; aynı malzeme, aynı lezzet ve sunumla, 2018 yılının Mart ayı sonuna kadar sadece 16 TL’ye servis edilecek.

Özel indirim kampanyasına müşteriler de beklenenin üzerinde ilgi gösteriyorlar.

Özellikle öğlen vakitleri yoğunluk bir hayli artıyor.

Kampanya ile ilgili gazetemize açıklama yapan işletmeci Ömer Terim;” 50. yılımızda özel bir şeyler yapmayı uzun süredir planlıyorduk. Önce,  çekilişle araba vb değerli eşya falan vermeyi düşündük. Daha sonra bununla birkaç kişinin mutlu olabileceğini hesap ederek, ana ürünümüz olan iskender kebapta %50 indirim uygulayarak binlerce insanın bu özel kampanyamızdan faydalanmasını uygun bulduk. Uygulamayı başlattığımız günden bu yana gördüğümüz ilgi, bu kararımızın isabetli olduğunu ortaya çıkarmış bulunuyor. Tabi bu uygulamanın ekonomik olduğu kadar sosyal bir boyutu da var. Özellikle gençlerimiz son yıllarda hamburger, pizza türünden fast food ürünlere yönelmiş durumdalar.

Oysa Bursa İskender bizim yerli markamız ve çok daha lezzetli, doyurucu, sağlıklı.

%50 özel indirimle artık menemen bir hamburger ücretine nefis bir kebap ziyafeti çekmek mümkün olabiliyor. Gençlerimiz bu kampanya ile Bursa İskender’i keşfettiler diyebilirim” şeklinde konuşuyor.

Deniz manzarasında, lezzeti ile meşhur Bursa iskender kebap yemenin keyfini yaşamak için, şimdi tam zamanı.

İletişim: 0216 354 13 44 – 45

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x