Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BURGUCU: KÖPRÜ İNŞA  EDECEĞİM

İlçemizde faaliyetlerini sürdüren Burgucu İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Burgucu CHP’den Meclis Üyesi Aday Adaylığını açıkladı

Burgucu gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Sadece parmak kaldırıp indiren toplantıdan toplantıya belediye binasına uğrayan, sembolik bir üye profili bana uygun değil.

Evde, iş yerinde, berberde, çarşıda, pazarda her noktada Pendiklilerle temas içinde olup; vatandaşlarımızı dinleyerek, sorunlarını, isteklerini belediye meclisine taşıyacak; hizmet ve uygulamalarla ilgili olarak da yine kendilerini bizzat bilgilendireceğim.

Amacım halkla belediye arasında bir köprü inşa ederek karşılıklı iletişimi, dolayısı ile hizmet kalitesini artırmak ve süratlendirmek olacak” sözlerine yer verdi.

Burgucu değerlendirmesinin devamında; “Yaklaşık 30 yıldır bu ilçede ikamet eden ve iş yapan birisi olarak, temel tüm sorunlardan haberdarım.

Trafik karmaşası, otopark sıkıntısı, imar problemleri, sosyal yaşamdaki dar alanlar, çocuklarımızın güvenliği ve gelişimi gibi bir çok konuda da söyleyeceklerim – yapacaklarım var.

Ötekileştirmeden, ayrım yapmadan Pendikliler için çalışmak, birikimlerimi ilçemizin gelişimine katkı sunacak şekilde herkesle paylaşmak istiyorum ” dedi.

1976 Denizli doğumlu olan Erdem Burgucu, Velibaba Mahallesi’nde ikamet ediyor. Evli ve iki kız çocuğu babası. Yüksekokul mezunu. Mimarlık – Mühendislik – İnşaat – Taahtüd hizmetleri veren Burgucu İnşaat’ın Yönetim Başkanlığını yürüten Burgucu, mütevazı ve pozitif kişiliği ile de çevresinde sevilen bir isim.

Siyasi geçmişini; “Aileden CHP’liyim” şeklinde vurgulayan Erdem Burgucu, aktif politikaya 1994 yılında partinin gençlik kollarında görev alarak girmiş.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x