Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BU ŞARTLARDA OKYANUS PARK’TAN HERKES DAİRE SAHİBİ OLABİLİR!

Güllübağlar mahallesinde inşaatı tamamlanan Okyanus Park’ta hem daire fiyatları uygun hem de satın alma şartları çok cazip. Öncelikle banka faizi, ara ödeme, vade farkı, senet, kefil yok! Daire fiyatları %50’si peşin, geri kalanı ise 60 ay vade ile ödenmekte.

‘Türkiye’nin lokomotifi’ olarak nitelendirilen inşaat sektöründe, her yıl on binlerce konut üretilmekte.

Üretilen konutların satışı noktasında müteahhit firmalar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanmakta.

Söz konusu bu rekabet, alıcıların beklentilerinin yükselmesi ile birleşince de ortaya; yaşamak için de, yatırım için de son derece cazip projeler çıkmakta

ÖRNEK PROJE

Pendik Güllübağlar mahallesinde, mobilya – dekorasyon ve inşaat sektöründe 30 yılı geride bırakan ve birçok marka projenin altında imzası bulunan KALİTE GRUP tarafından üretilen OKYANUS PARK projesi, işte tam da böylesi örnek bir proje olarak konut sahibi olmak isteyenlerin huzuruna çıkarılmış bulunuyor.

2+1 DE VAR, 6+1 DE

İki blokta toplam 108 daire ve 5 iş yeri bulunan Okyanus Park’ta; keyifli – güvenli bir yaşam için her şey ayrıntısı ile düşünülmüş. İnşası bitmiş ve oturuma hazır (hemen yarın taşınabilirsiniz) daireler 2+1 105 metrekare, 3+1 135 metrekare, 4+1 dubleks 186 metrekare ve 6+1 dubleks 236 metrekare olarak alıcılarını bekliyor.

FAİZ YOK, SENET YOK, %50 PEŞİN 60 AY VADE

Okyanus Park’tan daire satın alma şartları da son derece cazip. Öncelikle hemen tapu verilmekte. Daire fiyatları %50’si peşin, geri kalanı ise 60 ay vade ile ödenmekte. Banka faizi, ara ödeme, vade farkı, senet, kefil yok!

 ‘EN İYİSİ’ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

İki blok da toplam 108 daire ve 5 iş yeri bulunan OKYANUS PARK projesinde; keyifli – güvenli bir yaşam için her şey ayrıntısı ile düşünülmüş.

Okyanus Park’ın üç cephesi yola, bir cephesi belediye tarafından sosyal donatı alanı olarak dizayn edilecek olan 5 dönümlük  halka açık parka bakmakta.

5 bin metrekare alana sahip iki katlı – geniş kullanımlı bir otopark da, Okyanus Park’a işlevsellik kazandırarak, değer katan unsurlar arasında yer alıyor.

1.SINIF MALZEME  1.SINIF İŞÇİLİK

Modern mimarisi, çağdaş yaşam standartlarını esas alan uygulamaları ile dikkat çeken Okyanus Park’ta, daireler her metrekaresi maksimum yarar sağlayacak şekilde projelendirilmiş. Bu anlayışa paralel olarak, tüm alanlarda üst standart inşaat ve mobilya malzemeleri, ince işçilik tercih edilmiş.

Söz konusu dairelerde; zemin etüdü yapılarak,  son deprem yönetmeliğine uygun betonarme proje – radye temel, STİ inşaat demiri kullanılmış.

İDEAL LOKASYON

Okyanus Park Projesi’nin hayat bulduğu alan, konum itibarı ile ‘yaşamak için de, yatırım için de’ mükemmel bir noktada.

Her şeyden önce eşsiz deniz ve şehir manzaralı Okyanus Park, kara – hava – deniz – hızlı tren ve metro gibi ulaşım ağlarının merkezinde bulunuyor.

Okyanus Park; D100 Karayolu’na 1 kilometre, Otoban Çevre Yolu’na 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 kilometre, İDO feribota ve Marina’ya 3 kilometre, TCDD Hızlı Tren’e 2 kilometre, Metro’ya 500 metre, Pendik şehir merkezi ve sahile 2 kilometre, Güllübağlar çarşısına yürüme mesafesinde konumlanmış durumda.

Diğer taraftan; Avrupa’nın en büyük hastanesi olan Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 500 metre mesafedeki Okyanus Park; Okan Üniversitesi’ne 1 kilometre, lise ve ortaokullara, kültür merkezlerine, spor tesislerine, resmi kurum ve kuruluşlara ise yürüme mesafesinde.

Sadece bu veriler dahi; Okyanus Park’taki daire ve iş yerlerinin kısa zamanda yüksek prim yapabileceğini ortaya koyan nüanslar.

FIRSAT BU FIRSAT!

Okyanus Park’taki daire ve iş yerleri; uygun fiyatlar, ödeme kolaylıkları ile satışa sunulurken, peşin alıcılar için özel fırsat ve avantajlar da oluşturulmuş bulunuyor.

Beklentileri yüksek olan, daire satın alırken, kılı kırk yaran vatandaşlar için, projeyi bizzat görmelerini ve ellerini çabuk tutmalarını öneririz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Tarık Buğra Lisesi Önü Okyanus Park Konutları

OKYANUS PARK SATIŞ OFİSİ:

(0216) 392-37 37

Turgut DANACI:

0532 264 83 75

Ali DANACI:

0545 535 12 22

info@kalitegrup.com.tr

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x