Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BU ÇORBA ŞİFA KAYNAĞI  

‘Çorbacı Reşat’ Antalya’nın şifa veren özel soslu çorbasını Pendik Sapanbağları’na getirdi

 Yaklaşık 50 yıldır Pendik’te inşaat sektöründe oldukça tanınan Mahmut Üçüncü, bu kez de gıda sektöründe karşımıza çıkıyor.

Kendisi, iki oğlu Reşat ve Hamza ile işlettiği Çorbacı Reşat, nezih bir ortamda  yaklaşık 100 kişiyi ağırlama potansiyeline sahip.

Özellikle kış aylarında bolca tüketilmesi önerilen çorbanın 14 farklı çeşidi sunulmakta. Her zaman taze ve kaliteli ürünlerle ile hazırlanan menüde çorbanız isteğe göre özel soslu ya da kemik sulu olabiliyor.

Menüde yine Antalya’nın meşhur piyazı, 12 ızgara çeşidi, söğüş, sakatat kokteyl ve 4 tatlı çeşidi bulunmakta. Hemen hatırlatalım özel ikram olarak  4 çeşit garnitür ve soslu ekmek veriliyor.

İşletmede sosyal mesafeye de oldukça önem verilmekte.

Son derece hijyenik bir ortama sahip Çorbacı Reşat’ta 7/24 paket servisi mevcut.

Çorbada iddialı olduklarını belirten Üçüncü ailesinden işletme hakkında şu bilgileri veriyor: Antalya’nın en önemli çorbacılarından aldığımız özel tarifi Pendiklilere tattırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimiz İstanbul’a yaygınlaşmak. Şu anda beklentinin de üzerinde bir müşteriye sahibiz. Misafirlerimizden güzel yorumlar alıyoruz. Porsiyonlarımız doluluğu ile önce göze, sonra da tadı ile mideye hitap ediyor.

İletişim: Süreyyepaşa Cad. No:116
Sapanbağları

0216 506 11 00 – 0536 817 92 30

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x