Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Bu bir rekor! HİZMET DÖNEMİNE 16 SPOR KOMPLEKSİ SIĞDIRDI

 

Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin hizmet döneminde Türkiye’de örneği görülmemiş bir icraatın altına imza attı. Tam teşekküllü, Avrupa standartlarında 11 spor merkezi tamamlandı. 5 spor merkezi de sırasını bekliyor

PENDİK Belediyesi Çamlık Mahallesi’nde yeni spor merkezi hizmete başladı. Aydos Spor Merkezi ismiyle sporseverlere yönelik hizmet verecek spor kompleksi Pendik Belediyesinin 12. spor merkezi oldu. Spor merkezinde yüzme havuzu, basketbol, masa tenisi, fitness ve penformans salonları yer almakta. Merkezde ilk etapta 28 Ocak Pazartesi günü fitness ve performans hizmet vermeye başladı. Son hazırlıkların yapıldığı diğer branşlar ise daha sonraki günler sporseverlere kapılarını açacak.

11 spor tesisi sporsevere hizmet veriyor

Pendik Belediyesi tüm bireylerin spor imkanlarına kavuşabilmesi amacıyla daha önce kente 11 spor tesisi kazandırdı. Şehit Burhan Öner Spor Kompleksi, Yeşilbağlar Novi Pazar Spor Kompleksi, Dolayoba Spor Kompleksi, Dolayoba Spor Kompleksi, Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi, Çamlık Güreş Kompleksi, Arif Nihat Asya Spor Merkezi, Hamid Aytaç Spor Merkezi, Akşemseddin Spor Merkezi, Ahi Evran Spor Merkezi, Ahi Evran Spor Merkezi, Ahmedi Hani Spor Merkezi ve Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi ve Spor Merkezi’ni hizmete veren spor tesisleri.

5 spor kompleksinin inşası devam ediyor

Pendik Belediyesi halihazırda 5 spor kompleksinin inşasına devam ediyor. Güllübağlar, Kavakpınar, Sanayi, Yayalar ve Kaynarca Spor Komplekslerinin inşaları devam ediyor. Yine Çamçeşme, Ahmet Yesevi, Esenyalı, Çınardere, Yenişehir ve Sapanbağları mahallelerinde yapılacak spor kompleksleri ve yüzme havuzlarının proje ve ihale çalışmaları sürüyor.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x