Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BOZKURTLAR SAHNE ALDI

Pendik Ülkü Ocakları’nın düzenlediği ‘Birlik ve Beraberlik Şöleni’ne, ilçenin her köşesinden ülkücüler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve misafirler katıldılar

Pendik Ülkü Ocakları’nın geçtiğimiz cumartesi akşamı Green Park Hotel’de organize ettiği ‘Birlik ve Beraberlik Şöleni’ büyük ilgi gördü.

Etkinliğin protokolünde İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Erdi Aktunç, Pendik MHP İlçe Başkanı Yüksel Cebe, MHP Pendik Belediye Başkan Adayı Murat Şahin, Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Vahap Doğan, AHİ Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı İbrahim Çam, Pendik İlçe Sağlık Müdürü Gökhan İlhan yer aldılar.

Program Pendik Ülkü Ocakları Başkanı Metehan Yurtbaşı ve İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Erdi Aktunç’un açılış konuşmaları ile başladı. Her iki konuşmacı da Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne, devletin ve milletin bekasına, Türk İslam Dünyası’nın birlikteliği ve güçlenerek yükselme idealine, ülkücü hareketin bu noktadaki inanç ve kararlılığına vurgu yaptı.

Ozan Aşık Sefai’nin sazlı sözlü muhteşem konseri ile devam eden programda, Sefai’nin ardından sahneye ‘Ölürüm Türkiyem’ parçasıyla gönüllerde yer etmiş ses sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan çıktı. Salonu tıka basa dolduran davetlilerin ve dışarılara taşan kalabalığın coşkusu ve ilgisi bir an olsun kesilmedi.

Pendik Ülkü Ocakları Başkanı Metehan Yurtbaşı program sonrası gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Devlet ve millet olarak içte ve dışta sınandığımız şu günlerde, ülkücü camianın dik duruşunu ve kararlılığını ifade etme imkanı bulduğumuz; camiamızı moral ve motivasyon olarak da diri tutan, yükselten bu tip etkinliklerimiz sürecek. Bu vesile ile şehit düşen askerlerimize rahmet, gazilerimize şifalar dilerim. Allah İslam aleminin umudu, Türk devletini ve milletini muzaffer kılsın” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x