Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BÖLGENİN EN ÖNEMLİ SANAYİ PROJESİ, YATIRIMCILARLA BULUŞUYOR

Pendik Şeyhli Mahallesi’nde hizmete geçen ve bölgede sanayi dünyasının merkezi olmaya aday proje olan AKTÜRK SANAYİ DÜNYASI, kapılarını yatırımcılarına açtı. Siyaset ve iş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği açılış organizasyonu medya organları tarafından da yakından takip edildi.

Açılış törenine Pendik Belediye Başkan yardımcıları Atakan Yüce ve İbrahim Hakkı Aysan, Kızılay Eski Genel Başkanı Tekin Küçükali, Türk Kızılayı Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci,  Hakan İsot (İsotlar AŞ),  Kurtköy Sanayi Kooperatifi Başkanı Bahri Adatepe de onur konuğu olarak katıldılar.

PROJENİN MİMARLARI

‘Sanayi Mimarisinde Yeni Bir Çizgi’ düşüncesiyle yola çıkıp, bilgi birikim ve uzmanlıklarını bu doğrultuda hayata geçirmek amacıyla Ercihan Yavuz(Ak Onur Şirketler Grubu), MAHMUT YILMAZ (Hedef Şirketler Grubu), Mustafa Akman (AK İNŞAAT), YAŞAR AKTÜRK (TOPRAK SAHİBİ) bu özel projede bir araya gelerek ‘AKHEDEF İNŞAAT’ ortaklığını kurmuşlardır. Geçmiş projelerde olduğu gibi bu özel projenin mimarı AK HEDEF Ortaklığı, ‘AKTÜRK SANAYİ DÜNYASI’ projesinde hedeflediği 82 Bağımsız alanı, yatırımcılarının hizmetine sunarak büyük bir fark ortaya koymuştur.

MAVİ GAYRİMENKUL FARKI

Ulusal ölçekte ses getiren bu önemli proje, bölgenin en kurumsal emlak firmalarından Mavi Gayrimenkul aracılığıyla yatırımcılarla buluşuyor. Uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe yatırımcılara karlı fırsatlar sunan Mavi Gayrimenkul, AKTÜRK SANAYİ DÜNYASI projesinde de farkını ortaya koydu. Erkan Demir yönetiminde sektörün önde gelen firmalarından biri olan Mavi Gayrimenkul, kurumsal satış ofisleri zincirine AKTÜRK SANAYİ DÜNYASI satış ofisini de ekleyerek büyük dikkat çekti. Uzman ve geniş kadrosuyla bölgenin trendi hızla yükselen firması Mavi Gayrimenkul, yatırımcılarını bu karlı projeyle tanıştırarak hem onların kazançlarına katkıda bulunmayı hem de marka değerini yükseltmeyi hedefliyor.

PROJE DETAYLARI

Özel mimarisi, taşıt girişlerine uygun rampası ile her türlü aracın üst katlara rahatlıkla çıkabileceği şekilde tasarlanan Aktürk Sanayi Dünyası, 7,5 ton taşıyabilen zemini, iş makinelerinin kolaylıkla giriş çıkış yapabilmesini mümkün kılıyor. 7,5 mt ile 9,80 mt aralığındaki yüksekliği üretim ve stoklama konusunda müthiş avantaj sağlamaktadır. 4,5 mt x 4,0 mt kapı genişliğiyle yüksek ve geniş araçların çok rahat bir şekilde yapıya giriş-çıkış kolaylığı sağlamaktadır. Başlangıç için 20 KVA enerji desteğiyle sunulan enerji imkanı, yapı sahiplerinin talepleri doğrultusunda 100 KVA ve üstüne çıkarılabilmektedir. Merkezi jeneratör, yangın alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemleri ve ortak alanlarıyla modern bir sanayi dünyası haline getirilecektir.

LOKASYON

İstanbul’un hava, deniz, kara ve raylı ulaşımın bir arada olduğu tek ilçesi Pendik’te hayata kazandırılan Aktürk Sanayi Dünyası, Sabiha Gökçen Havalimanına 1 Km, TEM ve D100 karayollarına 4 Km, Pendik Raylı Sisteme 4 Km ve toplu taşıma Metro durağına 200 metre mesafededir.

Proje Adres: Şeyhli Mahallesi Ankara Caddesi Vadi Sk. No:6 Kurtköy / Pendik / İstanbul

Satış Ofis Tel: 0216 447 32 32 – 0507 301 44 44

info@akturksanayidunyasi.com – www.akturksanayidunyasi.com

info@akturksanayidunyasi.com – www.akturksanayidunyasi.com

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x