Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Biz ‘Yeşilim’ Kuşağıyız

Türkiye’de ‘Yeşilçam’ nasıl unutulmazlar arasında ise Pendik’te Yeşilim’de öyle. Annelerimiz, babalarımız Yeşilim’den lahmacun yiyordu. Şimdi bizler ve çocuklarımız da onlarla birlikte aynı lezzeti tadıyoruz

İLÇEMİZİN marka değeri bulunan seçkin işletmelerinden Yeşilim Lahmacun (1994), hizmette çeyrek asrı geride bırakmış bulunuyor.
Ana – oğul – torun olmak üzere üç neslin lahmacun yemek için tercih ettiği ‘Yeşilim’ bu açıdan değerlendirildiğinde Pendikliler için nostaljik bir anlam da ifade etmekte.

Bunlardan biri olan Özlem Özgür Saygın; “Yıllar önce annemle gelirdim. Şimdi de eşim ve çocuğumla geliyoruz. Yeşilim bizim için lezzetle lahmacun yemenin, karın doyurmanın dışında kendimizi iyi hissettiğimiz, bize ait diye benimsediğimiz özel bir yer” sözleriyle bu durumu teyit ediyor. Pendik’te sadece lahmacun üzerine hizmet veren tek işletme özelliğine de sahip olan Yeşilim Lahmacun’da toplam 10 personel hizmet vermekte. Temel personelin yıllardır değişmemiş olması işletmeye aile havası katan unsurlardan biri olarak gösterilebilir.
İşletmeci Serdar Özalkak’ın pozitif enerjisi, güler yüzü, samimiyeti ve alçak gönüllülüğü de Yeşilim’i marka yapan şüphesiz en önemli etken.
Özalkak Yeşilim’le ilgili olarak gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Biz işimizi yaparken her şeyin içimize sinmesini istiyoruz. Lahmacun ve pide çeşitlerini üretirken kullandığımız tüm malzemelerin taze ve sağlıklı olmasına, kalitesine özellikle dikkat ediyoruz. Kurduğumuz her sofrayı ailemiz için kuruyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizle ilişkilerimiz ömür boyu süren, nesillere aktarılan; karşılıklı samimiyet ve güvenle beslenen bir ilişki oluyor. Uzun sürüyor” diyor.
Hizmette çeyrek asrı geride bırakan Yeşilim’i ve onun değerli personelini tebrik ediyoruz.

YEŞİLİM LAHMACUN

Erol Kaya Cad. No:119 Pendik
0216 354 13 82
0216 354 16 57

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x