Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Bir Spor Kompleksi De Yayalar Mahallesi’ne

Yayalar Mahallesi Spor Kompleksi’nin inşaatı, düzenlenen açılış töreniyle başladı. Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin: “Pendik yakın zamanda teknoloji, eğitim ve spor şehri olacak. Spor Kompleksimiz hayırlı olsun.” dedi.

Şehri bir spor merkezi haline getirme noktasında yatırımlarını sürdüren Pendik Belediyesi, bir spor kompleksinin daha temelini attı. Yayalar Mahallesi’nde yapımına başlanan Spor Kompleksi için AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Mahalle Muhtarı Oğuzhan Atasayın ve vatandaşların da katılımıyla temel atma töreni düzenlendi. Törende konuşan Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin: “Pendik, fırsatlar şehri. Biz de her fırsatı değerlendiriyoruz.Bu şehir yakın zamanda teknoloji, eğitim ve spor şehri olacak. Spor Kompleksimiz hayırlı olsun.” dedi.

Pilates salonu da yer alacak

Yayalar Spor Kompleksi, mahallede hizmet veren Artukbey İlkokulu’nun karşısındaki arazide inşa ediliyor. Toplam inşaat alanı 2 bin 326 metrekare alana sahip kompleks, 5 katlı olacak. Spor Kompleksinde fitness, masa tenisi, basketbol sahası ve soyunma odalarının yanı sıra son yıllarda popülerliği giderek artan pilates salonu da bulunacak. Yayalar Spor Kompleksi’nin önümüzdeki yaz döneminde tamamlanarak hizmete girmesi hedefleniyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x