Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BERR OPTİK BU YAZ ÇOK DİNAMİK

Dünya markaları ile iddialı Berr Optik ve Berr Dinamik Optik’te tüm ürünler %35’e varan pandemi indirimi ile sizleri bekliyor

PENDİK şehir merkezinde 19 Mayıs Caddesi ve Florya Sokak’ta hizmet vermekte olan Berr Optik ve Berr Dinamik Optik mağazaları, pandemi döneminde müşterilerine tüm ürünlerde %35’e varan özel indirimler sunuyor.

 

Berr Optik ve Berr Dinamik Optik mağazaları hizmet kalitesi açısından dünya standartlarında bir mağaza olarak oldukça iddialı.

Her iki kurum da, dünyanın en iyi gözlük camı üreticilerinden Altra Shamir markasının bayii konumunda bulunuyor.

Altra Shamir, ileri teknoloji ile kişiye özel gözlük camı dizayn eden, kalite standardı ve müşteri memnuniyeti açısından tartışmasız önde gelen markalardan biri.

Berr Optik ve Berr Dinamik Optik mağazalarının her ikisinde de iç mekan müşterilerin çok daha rahat ve keyifli hizmet alabilecekleri bir konsepte dizayn edilmiş durumda.

Mağazalarda her segmentten gözlük camı – çerçeve ve aksesuar satışının yapılabildiği giriş bölümünün yanı sıra; özgür ve konforlu bir ortamda, hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden gözlüklerinizi deneyebileceğiniz özel bölümler de bulunmakta.

Berr Optik ve Berr Dinamik Optik’te yine çocuklar için ve güneş gözlükleri için özel reyonlar mevcut.

Müşteri memnuniyeti esaslı bir anlayışla hizmet ürettiklerini, bunun için her türlü altyapının ve donanıma sahip olduklarını ifade eden Optisyen İsa Kül gazetemize yaptığı değerlendirmede şu sözlere yer verdi: “Optik sektörü öncelikle insan sağlığı ile doğrudan ilgili bir sektör. Görsellik, ücret vs yanı sıra, satın alınan ürünün; doğru seçilmiş, gerçekten kaliteli ve sağlıklı bir ürün olması şart. Biz kurum olarak insanların sağlığını gerektiği gibi düşünerek hizmet vermeyi önemsiyoruz. Cam ölçülerini teknolojinin son ürünü, modern cihazlarla gerçekleştiriyoruz. Reyonlarımıza, isimleri yaygın fakat yeter derecede kaliteli olmayan hiçbir ürünü koymuyoruz. Bizim dünya devi bir Alman markası olan Altra Shamir tercihimiz de bu anlayıştan kaynaklanıyor. Müşterilerimizi her anlamda bilgilendirerek ve geri dönüşleri de dikkate alarak ‘güven’ kavramının içini dolduruyoruz”

 

Berr Optik: Batı Mah. 19 Mayıs Caddesi No: 50/A Pendik  0216 354 33 30

Berr Dinamik Optik: Doğu Mah. Florya Sokak No:15/A Pendik  0545 661 34 74

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x