Pendik Haber Girişi : 28 Mart 2024 16:46

Belediye Başkanı Ahmet Cin Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Belediye Başkanı Ahmet Cin Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
Belediye Başkanı Ahmet Cin Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Seçim çalışmaları kapsamında yoğun mesaisini sürdüren Belediye Başkanı Ahmet Cin geçtiğimiz Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifiyle gerçekleşen Büyük İstanbul Mitingine giderek “31 Mart'ta büyük zafer için hazırız” dedi.

 

 

Mitingin ardından iftar programlarına katılan Başkan Ahmet Cin ilk olarak Çankırılıların ardından Bayburt Aydıntepe Yardımlaşma Derneği’nin iftarına katıldı.  

 

 

Belediye Başkanı Ahmet Cin pazartesi günü ise önce Nevşehir Yeşil Yuva Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği iftar programına daha sonra Doğu ve Güneydoğulu iş adamlarının katıldığı iftar programında Ramazan ayının bereketini paylaştı.    

 

Başkan Ahmet Cin günün son programını ise AK Parti Pendik Seçim Koordinasyon Merkezi’nde yaptı. AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya ile birlikte  ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi adayları ve mahalle başkanlarıyla bir araya gelerek seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.