Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BAYRAMLAR KOLEJİ YENİ KAMPÜSÜ İLE MUHTEŞEM

Bayramlar Koleji; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisesini Kurtköy’deki yeni kampüsüne taşıdı. 2020 – 2021 eğitim ve öğretim döneminde bünyesine Anadolu Lisesini de ilave eden Bayramlar Koleji’nin 12 bin metrekarelik kapalı alana kurulan kampüsünde; 60 derslik, laboratuar ve atölye sınıfları, robotik kodlama atölyeleri, spor salonu, 400 kişilik konferans salonu, yüzme havuzu, buz pisti ve 1000 kişilik yemekhane mevcut

 HEDEF TÜRKİYE ÇAPINDA BAŞARI

21 yılı aşkın süredir Pendik’in eğitim – öğretimdeki önemli markalarından Bayramlar Eğitim Kurumları salgın sürecinde yenilenerek dev bir atılım gerçekleştirdi.

Kurum yetkilileri basın mensuplarına yönelik bir tanıtım toplantısı yaptı.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisesini Kurtköy’deki yeni kampüsüne taşıyan Bayramlar Koleji, bünyesine Anadolu Lisesini de ilave ederek 2020 – 2021 eğitim ve öğretim yılında çok daha pozitif şartlarda hizmetlerini sürdürecek.

Her türlü altyapının tesis edildiği kurumda hedef; ilköğretim ve ortaöğretim seviyelerinde bölgenin ve Türkiye’nin en önemli eğitim – öğretim merkezlerinden biri olmak.

ÖNCE SAĞLIK

Bayramlar Koleji Kurtköy Eğitim Kampüsü’nde Sağlık Bakanlığı’nın okullar için geliştirdiği Covid 19 tedbirlerine de uygun bir ortamın  hazırlandığını ifade eden kurum yetkilisi Ahmet Bayram; “Salgın sürecini yenilenme için fırsat olarak değerlendirdik. Hem eğitim-öğretim imkanlarımızı geliştirdik hem de çocuklarımızın yeni normale göre eğitim görecekleri şartları oluşturduk. Öğrencilerimizin sağlığı en önemli önceliğimiz. Kampüsümüzde; öğrenci kapasitesi, oyun alanları, açık alanlar, spor salonları, sınıflar, öğretmen kadrosu yani A’dan Z’ye her şeyi öğrencilerimizin sağlığını dikkate alarak belirledik. Salgın sürecinde en güvenilir eğitim – öğretim şartlarını oluşturduk” şeklinde konuştu.

Pendik bölgesinin en başarılı eğitim kadrolarından birine sahip olan Bayramlar’ın, geçtiğimiz yıllarda da LGS sınavlarında önemli başarılara imza attığını, yeni kampüsle birlikte bu başarıların da artacağını ve hem İstanbul hem de Pendik’te Bayramlar Koleji’nin daha sık gündeme geleceğini ifade eden Ahmet Bayram; “Hedefimiz; eğitim şartları ve kalitesi ile Türkiye çapında marka olmak” dedi.

KAMPÜSTE NELER VAR?

21.yüzyılın eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilen nitelikte bir altyapının oluşturulduğu, 60 derslik bulunan Bayramlar Koleji’nde, 40 metrekarelik gün ışığı alan ferah ve aydınlık sınıflar mevcut.

Eğitimlerde dokunmatik LED panel akıllı tahtalar kullanılmakta. Fizik – kimya – biyoloji ve 3D labaratuarları, robotik kodlama atölyeleri, Öğrenciler temel derslerin yanı sıra; görsel sanatlar, müzik, satranç, yaratıcı drama, akıl oyunları, yaşam beceri atölyeleri, ekolojik tarım alanları gibi sosyal ve kültürel donanımlarını da yükseltecek eğitimler almaktalar.

12 bin metrekarelik kapalı alana kurulan kampüste; spor salonu, 400 kişilik konferans salonu, sinema salonu, yüzme havuzu, buz pisti, tırmanma duvarı,  ve 1000 kişilik yemekhane mevcut.

Bayramlar Koleji İletişim: Harmandere Mah. Petek Sok. No:6B Pendik

Tel: 0216 483 55 55

www.bayramlaregitim.com

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Mehmet Oğuz
1 yıl önce

Bayramlar eğitim kurumlarını kutluyor,Başarılar diliyorum.Duyuru için pendik gazetesine dua ediyorum

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x