Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BATI’DAN BAŞKAN CİN’E TAKDİR

Belediye Başkanı Ahmet Cin, hizmetlerine en az oyu aldığı Batı Mahallesi’nden başladı. Yıllardır hem sürücüleri hem de vatandaşları isyan ettiren Geziboyu Caddesi’nin takur tukur olan taş yol düzeneği sökülerek asfalt yapıldı. Bu çalışma Batı Mahallesi sakinlerinden takdir topladı.

 Pendik Belediyesinin İSKİ’yle birlikte Geziboyu Caddesi’nde sürdürdüğü alt ve üst yapı çalışmalarında sona yaklaşılıyor. Atık su kanalı ve yağmur suyu hattı yenileme çalışması kapsamında Geziboyu Caddesi Yeşilvadi Sokak’a kadar olan etabın asfaltı serildi. Aynı zamanda bağlantı yollarında da asfalt çalışması tamamlandı.

Öte yandan Belediye Başkanı Ahmet Cin Geziboyu Caddesi’nde sürdürülen alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden teknik bilgi alan Belediye Başkanı Ahmet Cin, çalışmaların çevre düzenlemeleri ile birlikte önümüzdeki günlerde tamamlanması için gayret gösterdiklerini belirtti.

Başkan Ahmet Cin’in, partisinin en az oy aldığı mahalleden hizmete başlaması; ‘sadece AK partililerin değil, tüm Pendiklilerin belediye başkanı’ olduğu şeklinde değerlendiriliyor.

Batı Mahallesi sakinleri de yapılan bu çalışmalardan dolayı Başkan Cin’i takdir ediyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x