Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Başkan Yılmaz: Pendik’le ilgili düşüncesi olan herkese kapımız açık

  • Pendik Kent Konseyi’nin şimdiye kadar hazırladığı 9 projenin altısı belediye tarafından uygulamaya geçirildi.

Pendik Kent Konseyi, medya mensuplarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Başkan Süleyman Yılmaz, yaptıkları çalışmaları anlattı ve gönüllülük esasına dayalı bir anlayışla Pendik için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Pendik Kent Konseyi’nin çok sayıda çalışma grubunun olduğundan bahseden Başkan Yılmaz, ” Pendik’le ilgili düşüncesi olan, projesi olan herkese kapımız açıktır. Çok sayıda çalışma grubumuz var. Kadın çalışma grubumuz, genç çalışma grubumuz, hayvan hakları gurubumuz ve daha bir çok alanda çalışma grubu oluşturduk.

Arzu eden tüm Pendikliler başvuruda bulunarak bu gruplarda gönüllülük esasına göre çalışma yapabilirler. Bizlerde gönüllülük esasına göre çalışıyor ve ilçemiz için üretiyoruz. Şimdiye kadar 9 proje hazırladık ve bunlardan altısı belediyemiz tarafından uygulamaya geçirildi. Diğer 3 projemiz ise henüz proje aşamasında.” diye konuştu.

Pendik’te uluslararası hayvan hakları kongresini gerçekleştirdiklerine de dikkat çeken Süleyman Yılmaz, çok sayıda yabancı heyetin bu amaçla Pendik’e geldiğini söyledi.

Yılmaz, ödüllü Pendik Kent Konseyi Logo Tasarım Yarışması için müracaatların başladığını ve 25 Mart’a kadar devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x