Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BAŞKAN ŞAHİN’DEN GAZETEMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, görevde bulunduğu 10 yıl boyunca, objektif habercilik anlayışı ile kendisine destek olan Pendik gazetesini ziyaret ederek; çalışanlarına tebrik ve teşekkürlerini iletti

Görevini devretmek üzere olan Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin geçtiğimiz Pazartesi günü Pendik gazetesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Şahin’i gazetemizin İmtiyaz Sahibi Erol Yazıcı, Genel Yayın Yönetmenimiz Dilek Altunöz, Yazı İşleri Müdürümüz Metin Yazıcı, Haber Müdürümüz Gizem Çelik, Stajyer Grafiker Şeyma Erçel ve kadrolu kedimiz Mırmır karşılayarak ağırladılar.

YAKLAŞIK 1.5 SAAT SÜRDÜ

Yaklaşık 1.5 saat süren ve karşılıklı hoş bir sohbet ortamının oluştuğu ziyarette, Başkan Şahin gelecekle ilgi planlarından söz ederken, özellikle sağlık sektörüne yönelik çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

TÜRKİYE SAĞLIKTA BİR MARKA

Türkiye’nin, sağlık sektöründe birçok branşta sıçrama yaparak, dünya ülkeleri arasında marka bir konuma geldiğini ifade eden Şahin; “Öyle hastanelerimiz mevcut ki, hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sunuyorlar. Bununla birlikte, sahip oldukları modern cihazlar ve branşlarında söz sahibi doktorlardan dolayı, yurt dışından on binlerce insanı tedavi için ülkemize çekiyorlar. Önümüzdeki süreçte çok daha koordineli bir işleyiş ve inovasyonel bir bakış açısı ile ABD ile yarışır hale gelebileceğiz” dedi.

ŞAHİN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ’NDE

Dr. Salih Kenan Şahin, mazbatasını göreve yeni başlayacak olan belediye başkanına teslim ettikten sonra, 5 Nisan tarihi itibarı ile Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’nın sahibi olduğu Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak kariyerini sürdürecek.

Dr. Salih Kenan Şahin aynı zamanda; Türkiye’de sağlık politikaları üzerine görüşlerine başvurulan az sayıdaki ismin arasında gösterilmekte.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x