Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BAŞKAN ŞAHİN’DEN CHP’YE ZİYARET

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, yeni seçilen İlçe Başkanı Doğan Çakmak’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, geçtiğimiz günlerde CHP İlçe Örgütü’ne sürpriz sayılabilecek bir ziyaret gerçekleştirdi. Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil ile birlikte gerçekleştirilen bu  ziyarette, yeni seçilen İlçe Başkanı Doğan Çakmak’a başarılar diledi.

Nezaket ziyareti çerçevesindeki bu buluşmada, ilçe ve ülke gündemine dair keyifli bir sohbet ve karşılıklı görüş alışverişinde de bulunuldu.

Şahin’in burada yaptığı değerlendirmeleri oldukça olumlu bulduğunu ifade eden CHP İlçe Başkanı Doğan Çakmak da, Başkan Şahin’e, “Sayın Başkan, bu sözlerinizi siz değil de, başka biri söylemiş olsa; onu CHP’li olarak nitelendiririz. İfade ettiğiniz görüşler bizim görüşlerimiz ile paralellik arz ediyor. Fakat aynı görüşleri CHP’li olarak biz söylediğimizde, farklı bir değerlendirmeye tabi tutuluyoruz” sözleriyle, hem esprili hem de manidar bir karşılık verdi.

Bu buluşmadan bir hafta kadar sonra da, CHP İlçe Başkanı Doğan Çakmak ve beraberindeki bir heyet, Belediye Başkanı Şahin’e makamında iadeyi ziyaret yaparak, karşılık verdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x