Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BAŞKAN CİN’İN PERFORMANSI ALKIŞ ALDI

Belediye başkanlığı görevinde 1 yılı geride bırakan Ahmet Cin, 2019 yılı faaliyet raporunun görüşüldüğü meclis toplantısında sergilediği performansla göz doldurdu.

Refah Partisi döneminden bu yana siyasetin içinde aktif olarak yer almış, Erol Kaya döneminde teknik başkan yardımcısı olarak görev yapmış, Pendikspor ve PESİAD’da başkanlık görevlerinde bulunmuş, AK Parti İstanbul il başkan yardımcısı olarak bölgemizdeki seçim çalışmalarını koordine etmiş ‘çekirdekten yetişme’ deyimini layıkıyla hak etmiş bir isim olan Belediye Başkanı Ahmet Cin; faaliyet raporu görüşmelerinde söz konusu engin deneyimini bir kez daha yansıtma imkanı da bulmuş oldu.

 

Başkan Cin ilk bir yılını özetlerken; gerek konuları tüm açıklığıyla ve samimiyetle sunumu, gerekse de muhalefetin eleştirilerine verdiği özgüvenli, net ve tatminkar cevaplarla; görev kapsamındaki tüm meselelere hakimiyetini tescillemiş oldu.

Pandemi döneminde Türkiye genelinde örnek alınan uygulamaları ile de, ilçemizin imajını – marka değerini yükseltmeyi başaran Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin; reklamdan uzak, vatandaşa yakın, mütevazi kişiliği ile de kamuoyundan takdir görmekte.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x