Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Başkan Ahmet Cin: 2023 yılı seçimleri hem Türkiye hem de mazlumlar için çok önemlidir

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de programa katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Bayramlaşma programına; İlçe Başkanı Ali Şirin, AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Ekşi,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Yeniçare, Toplantıya Sivil Toplum, Halk ve İlişkiler Başkan yardımcısı Murat Kaya AK Parti Pendik İlçe Kadın Kolları Başkanı Şaduman Şeker ve çok sayıda üye katıldı.

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin katılımcıların bayramlarını kutlayarak AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünden bu yana halkla olan bağının daha da güçlenerek arttığını belirtti.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerin önemine  dikkat çekerek AK Parti İlçe Başkanlığı ve üyelerin koordineli bir şekilde sahaya inmeleri gerektiğini belirti.

BAŞKAN AHMET CİN: TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMADAN ÇALIŞMAMIZ LAZIM

Başkan Ahmet Cin bayramlaşma programında yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; ”Öncelikle hepinizin  bayramı mübarek olsun. Bildiği gibi uzun zamandan beri bir araya gelmek ve  bayramlaşmayla  ilgili sıkıntılarımız vardı. Son dönemlerde tekrar vaka ve ölüm sayılarında bir artış söz konusu. Bunun için tedbiri elden bırakmadan çalışmalarımızı devam etmemiz lazım. Öncelikle bu süreçte hayatını kaybedenlere rahmet ve yakınlarına da baş sağlığı diliyorum. Pandemide birçok çalışma arkadaşlarımızı kaybettik gerek teşkilatımızdan gerekse yakın çevrelerimizden. Hepsine Allah’tan rahmet hasta olanlara acil şifalar diliyorum.

NEREDEN NEREYE GELDİĞİMİZE BAKTIĞIMIZ ZAMAN HAYAL BİLE EDİLEMEYECEK NOKTADAYIZ

Cumhurbaşkanımız ile mazlum topraklardaki kardeşlerimize yardımlarımız devam ediyor. Ak Parti iktidarında ve bu hareketin başlangıcından itibaren çok ciddi mücadeleler verdik nereden nereye geldiğimize baktığımız zaman hakikaten hayal bile edilemeyecek bir noktadayız.

ÜLKEMİZ ÜZERİNDE CİDDİ OYUNLAR OYNANMAYA BAŞLANDI

2009 yılından sonra hem bizi hem dünyadaki ekonomik krizin başlamasını vesile kılarak ondan sonraki süreçte özellikle Cumhurbaşkanımız ile dünyadan bağımsız hareket etmeye başlamakla birlikte ülkemiz üzerinden çok ciddi oyunlar oynanmaya çalışılıyor. İnanın bu kadar uzun süreli normal bir hükümet olmuş olsaydı çoktan istifayı ettirilmek zorunda kalmıştık ama bizim güçlü bir iradeye sahip; Cumhurbaşkanımız, hükümetimiz ve devlet geleneğimiz var. Şu anda yine ülkemizin ekonomik durumu iyileşerek ilerlemeye devam ediyor ve 2009’da başlayan krizle beraber birçok olayla karşılaşıldı. Dünyada süregelen bir mücadele varken onun üzerine birde pandemi gelmiş oldu ve tüm bu şartlara tüm bu sıkıntılara rağmen Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hala aktif bir şekilde süreç devam ediyor.

DÜNYADA NE KADAR MAZLUM VARSA SAHİP ÇIKMAK ZORUNDAYIZ

PKK ile olan mücadele, Irak’ın durumu, Suriye’nin durumu, Doğu Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar  yani dünyada ne kadar mazlum varsa onlara sahip çıkmayla alakalı olan mücadelemiz devam ediyor. Konuşmalarımda da ifade ettiğim gibi aslında 3.Dünya savaşı içerisindeyiz. Bu savaşların içinde artık silahlar yerine hastalık, ekonomi, siyasi, idari müdahaleler ile oluyor.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’SIZ BİR TÜRKİYE HEDEFİNDELER

1699 Yılından itibaren verilen mücadelenin pekiştirilmesi ve bu ülkenin kuvvetli bir yapıya oturtulmasıyla ilgili mihenk taşı olacak bunu Yahudi Lobisi, Amerika ve Batı da biliyor. Bu yüzden Recep Tayyip Erdoğansız bir Türkiye hedefindeler. İki gün önce Cumhurbaşkanımız Kıbrıs’a gitti ve orada 46 yıldır kendi toprakları içinde yer alan Maraş’ı şuanda oturuma açıyor ve Türk halkının kullanabileceği bir noktaya getirmeye çalışıyor. Birleşmiş Milletler orasıyla alakalı bağımsız olacak karar alınmıştı.

2023 YILI SEÇİMLERİ HEM TÜRKİYE HEM DE MAZLUMLAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

Şimdi onları dikkate almıyor ve Maraş’ıda Türk toprağı kabul edip orada tüm yaşam şartlarını oluşturmak suretiyle çalışmalar yapılıyor. Dünyadaki tüm mazlumların sesi olan bir Recep Tayyip Erdoğan’ı tabii hiç kimse istemez. Bunun yüzden 2023 seçimleri hem Müslümanlar için hem Türkiye için hem de tüm mazlumlar için çok önemlidir” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x