Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BAŞKAN ADAYLARI PESİAD’TA BULUŞTU

Toplantıya  AK Parti MHP İttifakı’nın Ortak Adayı Ahmet Cin, Saadet Partisi Adayı Mahmut Kılıç, DSP Adayı Murtaza Sasa katılırken, CHP İYİ Parti İttifakı’nın Adayı Mehmet Salih Usta yoğun programını gerekçe göstererek katılmadı. Vatan Partisi Adayı Mehmet Akkaya ve Bağımsız Adayı Abdulsamet Elçi ise toplantıya davet edilmediler

Pendik Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (PESİAD) periyodik olarak düzenlemiş olduğu aylık toplantıların bu ayki konukları ilçemizdeki siyasi partilerin belediye başkan adayları oldu.

14 Mart 2019 Perşembe günü saat 18:30’da PESİAD Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti MHP İttifakı’nın Ortak Adayı Ahmet Cin, Saadet Partisi Adayı Mahmut Kılıç, DSP Adayı Murtaza Sasa katılırken, CHP İYİ Parti İttifakı’nın Adayı Mehmet Salih Usta yoğun programını gerekçe göstererek katılmadı. Vatan Partisi Adayı Mehmet Akkaya ve Bağımsız Adayı Abdulsamet Elçi ise toplantıya davet edilmediler.

Sami Bayram’ın moderatörlüğünü yaptığı tarihi buluşmada başkan adaylarına sunumlarını yapmaları ve katılımcılarının sorularını cevaplamaları için 25’er dakika süre verildi.

Sırasıyla kürsüye çıkan Murtaza Sasa, Mahmut Kılıç ve Ahmet Cin konuklara Pendik için gerçekleştirmek istedikleri projelerini ve düşüncelerini aktardılar.

Ahmet Cin’in konuşmasının akabinde, cevap hakkı doğduğu gerekçesiyle DSP Başkan Adayı Murtaza Sasa tekrar söz aldı.

Toplantı bu cevap hakkının kullanılmasından sonra toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x