Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Başarısı Tescillendi

Ahmet Cin, SONAR’IN yaptığı araştırmada İstanbul’un En Başarılı 4 Belediye Başkanı arasında gösterildi

SONAR araştırma şirketinin Nisan ayında İstanbul genelinde gerçekleştirdiği İlçe Belediye Başkanları performans değerlendirmesinde Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 39 Belediye Başkanı içerisinde en başarılı ilk 4 belediye başkanı arasında yer aldı.

İstanbul’un 39 ilçe belediye başkanı için sorulan aynı soruya Pendik’ten  katılanların yüzde 64.2’si Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’i başarılı bulduğunu ifade etti.

Ahmet Cin, bu oran ile İstanbul’da görev yaptığı ilçede en yüksek başarı oranına sahip ilk 4 arasına belediye başkanı arasına girmeyi başardı.

Başkan Cin, özellikle pandemi döneminde gösterdiği performansla ‘Gönül Belediyeciliği’ kavramını hayata geçirirken, belediyenin diğer alt ve üst yapı hizmetlerini de aksatmadan sürdürdü.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in yanı sıra; Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi de başarılı belediye başkanları arasında yer aldı.

SONAR’ın ankete katılanlara yöneltilen, “Büyükşehir belediye başkanınızın genel hizmetleri ve projeleri başarılı mıdır?” sorusuna verilen cevaplara göre de, Ekrem İmamoğlu, % 56.9 gibi yüksek bir  oranla başarılı gösterildi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x