Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

BAHRİ KÖSEOĞLU 4. DÖNEM BAŞKAN

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Pendik Şubesi’nin 17. Olağan Genel Kurulu 30.09.2021 Cumartesi günü Ada Tesisleri’nde yapıldı. Dernek Başkanlığına Bahri Köseoğlu 4. Dönem tekrar oy birliği ile seçildi.

Genel Kurula yoğun bir katılım vardı.

Misafirler arasında şu isimler yer aldı;

Dernek Genel Merkez Başkanı Mahmut Şahin, İSMMMO’den  Oda Başkanı Yücel Akdemir,  TURMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan, İSMMMO Başkan Yardımcısı Ali Haydar Tunç,İSMMMO Oda Sekreteri Erol Demirel, Dernek Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkan Vekili Suat Özgür, Dernek Genel Merkez Genel Sekreteri Nejla Öz, Dernek Genel Merkez Başkan Yardımcısı Selvi Yeşilyurt, MMMBD Maltepe Şube Başkanı Cem Özkan, MMMBD Eminönü Şube Başkanı Mustafa Ulutürk, İSMMMO Mesleki Gelişmeleri İzleme Kurulu Murat Doğan, İSMMMO Mesleki Uyhulamaları Denetleme Kurulu Mahmut Magat, İSMMMO önceki dönem Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Mermer, İSMMMO Mesleki Uygulamaları Denetleme Kurulu Başkanı Özlem Gül Er, İSMMMO Pendik İlçe Temsilcisi Cengiz Hekim, CHP Tuzla Belediye Meclis Üyesi Rıza Çalasın, PENHAD Dernek Başkanı Muammer Eşsiz, Korurlar Sigorta Mert Korur, İktisati Dayanışma Gazetesi Sahibi Nusret Sümer, Son Dakika Gazetesi Sahibi Mehmet Tuksal

Yönetim Kurulu adına konuşan Dernek Başkanı Bahri Köseoğlu; “2018 eylül ayından beri yönetim ve diğer kurullarda görev alan bizimle beraber yol alan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Dayanışma ve beraber olma ruhunu paylaşıp devam ettirdikleri için herkese teşekkür ederim .Üyelerin kaynaşması için yapılan çalışmalardan söz etti. Birinci hedefimiz , Kurumsallaşma üzerine oluşturduğumuz komitemiz Nisan 2020 da ilk uygulamalarına geçecekti ki pandemiden dolayı ertelendi. Fakat bu pandemi de gösterdi ki kurumsallaşma çok önemli bir uygulama olacak. Pandemi bitince ilk işimiz bu kurumsallaşma uygulamalarına başlamak olacak. İkinci hedefimiz , hem çevre esnaflarımıza müşteri kazandırmak hem de meslektaşlarımıza tasarruf sağlamak için indirim kartı uygulamamız artarak çoğalmakta ve daha da geniş alanlara yayılmaktadır. Bu aşamada eğitim , sağlık, gıda, giyim vb sekterlerde indirimler alınmaktadır. Hatta bir benzin istasyonundan Türkiye çapında ciddi indirim de alınmaktadır. Böylece gelirini artıramayan meslektaşlarımıza giderini azaltarak reel olarak gelirini arttırmayı hedefledik.  Genel kurulun herkese iyi sonuçlar getirmesini diliyor ve teşekkür ediyorum ” dedi.

 

 

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x