Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

B-FİT’TE ZUMBA ŞOV

B-FİT İşletmecisi Nilgün Süleymanoğlu ve Pendikli Mutlu Anneler Kurucusu Zeynep İşleyen, anne çocuk zumbası etkinliği düzenledi. Etkinlikte Yeşilbeyaz Anaokulu öğrenci ve velileri de yer aldı. Küçükyalı’da yeni açılan BfitAltıntepe şubesinde gerçekleştirilen programda oldukça keyifli dakikalar yaşandı. B-fit eğitmeni Duygu Bayraktar, katılımcılarla adeta zumba şov sergiledi.

İşletmeci Nilgün Süleymanoğlu, zumbanın hem dans hem de spor olduğunu belirterek; “Bugün burada, annelerimizi günlük hayatın stresinden eğlenceli bir şekilde uzaklaştırıp, kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağladık. Zumba; klasik egzersiz hareketlerini bir kenara bırakan figürler yerine, dans etmeyi eğlenerek öğrenmeyi sağlamakta.  B-fit Hidrolik Fitness paketimizin içerisinde, zumba ve oryantal dersleri ücretsiz olarak veriliyor. Pendik’te de bir B-fit salonumuz mevcut. Salonlarımızda aletli pilates;  omurga bozuklukları, skolyoz, kifoz lordoz, eklem rahatsızlıkları, bel ve boyun fıtığı gibi hastalıklarda fizik tedavi amaçlı kullanılıyor. Kadınlarımıza mutlaka B-fit’i denemelerini öneriyorum.” şeklinde konuştu.

Pendikli Mutlu Anneler Kurucu Zeynep İşleyen de konuşmasında, “Kadınlarımıza yönelik etkinliklerimizden birini daha gerçekleştirdik. Anne ve çocuklarıyla birlikte eğlenerek spor yaptık. Önümüzdeki aylarda B-fit Pendik’te de, bu tarz bir etkinlik yapmayı planlıyoruz. Kadınlarımızla bir arada olmak bize güç ve enerji veriyor. Özellikle annelerimizi sosyalleştirme adına yaptığımız işlerde güzel yorumlar alıyoruz. Çok fazla talepler geliyor. Hep birlikte daha çok etkinlikler yapacağız” dedi.

Program sonunda Eğitmen Duygu Bayraktar çocuklara balon hediye etti.

 

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
pendiklimutluanneler
3 yıl önce

Çok guzeldi hersey katilim saglayan herkese ozelliklee yanimda oldugunuz icin size tesekkurler ????

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x