Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AYŞE TUNALI PEFHEM İÇİN PENDİK’E GELDİ

Pendik Kent Konseyi, PEFHEM işbirliği ile dev bir konser daha hayat buldu. Konsere ilgi yoğundu. Bazı konuklar oturacak yer kalmayınca konseri ayakta izlediler.

5 Kasım Salı akşamı Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve PEFHEM Türk Sanat Müziği Korosu’nun sahne aldığı konserin sunuculuğunu Türkiye’nin bu branştaki efsane isimlerinden Mustafa Yolaşan, koro şefliğini ise Melda Kuyucu Kılıç yaptı. Ünlü sanatçımız Ayşe Tunalı da konuk sanatçı olarak mini bir konser verdi.

Hicaz Fasıl & Teoman Alpay şarkılarının seslendirildiği konserde işitme engelli konuklar için Beril Nur Dalman tarafından, eserler işaret dili ile tercüme edildi.

PEFHEM Başkanı Serdar Özalkak konuklara hitaben yapmış olduğu konuşmada; “Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi, içten alkışlarınız bize güç verdi. Sizlerden almış olduğumuz bu şevk ile çalışmalarımızı artan bir tempoyla sürdürecek ve sizlere layık olmaya çalışacağız” dedi.

Serdar Özalkak etkinliğe şeref konuğu olarak katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin, Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz ve Koro Şefi Melda Kuyucu Kılıç’a kendi isimlerine dikilmiş olan birer fidan sertifikası hediye etti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x