Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AV. RAMAZAN ÖZTÜRK AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

AK Parti Pendik belediye meclis üyesi, Pendik Dernekler Federasyonu Başkanı Av.Ramazan Öztürk, Pendik belediye başkanlığı için aday adaylığı müracaatında bulundu.

Başta ailesi ve STK temsilcileri olmak üzere geniş bir katılımla AK Parti Pendik ilçe merkezine gelen Öztürk, müracaatı dolayısıyla yaptığı kısa konuşmada, belediye başkanlığının bir hizmet makamı olduğunun altını çizerek, “ilçemizden ne kadar müracaat olursa partimizin gücünü göstermek için o kadar önemlidir. Güzel ilçemiz için kim daha hayırlı olacaksa Allah o kardeşimize nasip eylesin. Bize düşen hangi kardeşimiz açıklanırsa onun çevresinde kenetlenerek partimizin zaferi için elimizden geleni yapmaktır” dedi.

Adaylık müracaatından sonraki gün Kaynarca Filizler Köfte Salonu’nda basına ve sivil toplum örgütü temsilcilerine yönelik bir kahvaltı programı organize eden Av. Ramazan Öztürk burada yaptığı konuşmada da şu sözlere yer verdi: “Avukatlık mesleğimin yanı sıra uzun yıllar sivil toplum örgütleri ile de birlikte çalıştım. Toplumda her kesime dokunan, onlarla hemhal olan bir insanım. Aday adaylığına mevcut birikimimi ülkeme hizmet yönünde kullanmak amacıyla müracaat ettim. Desteklerinizi ve hayır dualarınızı bekliyorum” dedi.

Öztürk’ün kahvaltılı basın toplantısına yerel basın mensuplarının yanı sıra çok sayıda dernek başkanı ve vatandaş da ilgi göstererek katıldılar.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x