Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ARZU’SU ORTA MAHALLEYE GÜZELLİKLER KATMAK

Pendik Orta Mahalle tarihinde ilk kez bir kadın, muhtar adayı olarak sahne aldı. Bu isim Arzu Yurtseven.

 Aslen Trabzonlu olan Arzu Yurtseven, Pendik doğumlu ve uzun yıllardır Orta Mahalle’de ikamet ediyor.

Evli ve 2 çocuk annesi olan Yurtseven, Pendik Lisesi mezunu. Farklı sektörlerde hizmet verdikten sonra, son olarak tanınmış bir inşaat şirketinde halkla ilişkiler sorumlusu olarak çalışan Arzu Yurtseven; pozitif kişiliği, aktif ve çalışkan bir kimliğe sahip olmasından dolayı, çevresinin teşvik etmesi ile muhtar adayı olmuş.

Adaylık çalışmaları ile ilgili gazetemize bir değerlendirme yapan Yurtseven, şu sözlere yer verdi; “ Başarı için yeterli donanıma sahip olmakla birlikte, girişimcilik, cesaret, planlı çalışma ve dürüstlük şart. Ben de yaşamakta olduğum mahalleme faydalı olabileceğim, güzellikler katabileceğime inandığım için aday oldum.

Mahallemizin yapılaşma, ulaşım, güvenlik gibi bazı temel sorunları mevcut. Bu sorunları tüm mahalle sakinleri ile el ele vererek; belediye, kaymakamlık, emniyet, sivil toplum örgütleri ve basın yayın organları ile uyum ve işbirliği içinde olarak çözeceğiz.

Seçim çalışmalarımız sürecinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle bu ilişkileri oluşturmaya ve geliştirmeye başladık bile.

Çalışmalarımıza yoğunlaşan bir tempoyla devam ediyoruz. Ev ev dolaşarak, mahalle sakinlerimizle yüz yüze de tanışıyoruz. Çok olumlu tepkiler almaktayız.

Adım Arzu ve tek arzum Orta Mahalle’ye güzellikler katmak. Bu noktada da herkesin desteğini bekliyorum”

Orta Mahalle Muhtar Adayı Arzu Yurtseven iletişim: 0533 250 61 68

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x