Amatör Balıkçılar En Çok Balığı Tutmak İçin Yarıştı

Pendik Belediyesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği balık tutma yarışması, renkli görüntülere sahne oldu. Pendik sahilinde düzenlenen etkinliğe 210 amatör balıkçı katıldı. Balıkçılar, Pendik Sahili’nde belirlenen alanda en çok balığı tutabilmek için kıyasıya rekabet etti.

 

Geçen yıl ilk kez düzenlenen ve gelenekselleştirilmesi amaçlanan balık tutma etkinliğine bu yıl da balıkçılık tutkunları büyük ilgi gösterdi. Toplam 210 katılımcının balık tutma konusunda hünerlerini sergilediği etkinlikte, katılımcılar 4 buçuk saat boyunca en çok balığı tutmaya çalıştı.

 

Canlı müzik eşliğinde balık tutmanın zevkini yaşayan tüm katılımcılar ve etkinlik alanında hafta sonunun tadını çıkaran Pendikliler, güzel bir gün geçirdi.

Yarışmanın sonunda dereceye giren ilk üç kişiye; bisiklet, olta takımı ve kovası hediye edildi. Ayrıca, tüm katılımcılara su, meyve suyu, sandviç, çapari, kurşun ve etkinlik tişörtü hediye edildi.

  • 4 / 1 Amatör Balıkçılar En Çok Balığı Tutmak İçin Yarıştı 0

  • 4 / 2 Amatör Balıkçılar En Çok Balığı Tutmak İçin Yarıştı 1

  • 4 / 3 Amatör Balıkçılar En Çok Balığı Tutmak İçin Yarıştı 2

  • 4 / 4 Amatör Balıkçılar En Çok Balığı Tutmak İçin Yarıştı 3

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.