Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ALPİ TÜRKİYE ÖLÇEĞİNE ÇIKIYOR

Alpi Diş Hastaneleri Genel Müdürü Murat Şahin, Türkiye’nin en kapsamlı diş ünitelerinden birine de sahip olacak Alpi Diş Plastik ve Estetik Cerrahi Hastanesi’ni Pendik’e kazandıracaklarını ifade etti

Pendik’in sektöründeki marka kurumlarından biri olan Alpi Diş hastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin dev bir yatırım için start vermiş bulunuyor.

Kurumun Pendik şehir merkezi, Kaynarca, Tuzla ve Kartal’da olmak üzere halen 4 ayrı şubesi mevcut. 2021 yılı itibari ile hizmet vermeye başlayacak olan Özel Alpi Diş Plastik ve Estetik Cerrahi Hastanesi ile birlikte bu sayı 5’e çıkacak.

Kaynarca Mahallesi’nde Medical Park Hastanesi’nin karşısındaki 6 bin metrekarelik alanda 8 katlı olarak inşa edilecek hastane, birçok özelliği ile Türkiye ölçeğinde bir kurum olacak.

Hastane 30 adet dişçi koltuğu bulunacak diş departmanı ile, Türkiye’nin en kapsamlı özel anlaşmalı diş hastanelerinden biri niteliğine sahip.

Üniversite hastanelerindekine eş değer şekilde hizmet verecek olan Özel Alpi Diş Plastik ve Estetik Cerrahi Hastanesi’nde; diş ünitelerinin yanı sıra 2 ameliyathane, yoğun bakım, plastik cerrahi, estetik cerrahi, çene cerrahisi, botoks, saç ekimi ve benzeri üniteler de bulunacak.

Özellikle diş sağlığı konusunda iddialı olan hastanede; her branşta o branşın uzman hekimleri tarafından işlemler gerçekleştirilecek. Örneğin implant işlemlerini çene cerrahı ve implantolog, kanal tedavisini endotonti uzmanları gerçekleştirecek.

Yaklaşık 160 kişinin de istihdam edileceği söz konusu hastanenin personeli ile birlikte Alpi Diş hastanelerinin çalışan personel sayısı da 300’ün üzerine çıkacak.

Genel Müdür Murat Şahin gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Biz kurum olarak pandemi döneminde işimizi askıya almadık. Vatandaşlarımıza yoğun hizmet verdik. Bu noktada aldığımız takdir ve teşekkürler bizi manevi olarak da mutlu etti.

Yeni hastanemiz ile birlikte hem hizmet yelpazemizi genişletmeyi hem de hizmet kalitesini daha üst seviyeye çıkarmayı planladık. Bunlarla birlikte önümüzdeki süreçte hasta turizmini de canlandırarak, Türkiye’nin sağlık sektöründeki markalarından biri olmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x