Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Alpi Diş’den Çınardere’de Üç Bin Kişikik Sokak İftarı

Pendik şehir merkezi Kaynarca, Kartal ve Tuzla olmak üzere 4 ayrı noktada hizmet veren Alpi Diş Hastaneleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, Çınardere Mahallesi’nde bir sokak iftarı gerçekleştirdi.

Aslen Giresunlu olan Murat Şahin, Çınardere’de doğup büyümüş ve ‘Çınardere’nin Çocuğu’ olarak bilinen bir isim.

İş dünyasındaki başarılı performansı ile de tanınan Şahin’in, yetiştiği mahalleye vefasını da simgeler nitelikteki bu dev iftar organizasyonu, davetliler tarafından taktir edildi.

Kuran okuması ile başlanan sokak iftarına Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in yanı sıra sivil toplum örgütlerinin ve siyasi partilerin temsilcileri, muhtarlar, bölge esnaf ve iş adamlarının yanı sıra üç bine yakın davetli aile katıldılar.

İftar programı çerçevesinde semazen gösterisi ile etkinlik renklendirildi. Programın finalinde Çınardere Mahalle Muhtarı Mustafa Çelik, Murat Şahin’e bir teşekkür plaketi taktim etti.

Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Ben Çınardereli olmakla iftihar eden bir kişiyim. Doğup büyüdüğüm ve en yakın, samimi dostlarımın bulunduğu bu mahalleye doğal olarak özel bir sempatim, yakınlığım ve aidiyet duygum var. Ömrümün sonuna kadar da mahalleme ve insanlarına yakınlığım, desteğim sürecektir” dedi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x