Siyaset Haber Girişi : 29 Mayıs 2024 14:47

Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanı Kaan Epsileli Oldu

Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanı Kaan Epsileli Oldu
Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanlığına Kaan Epsileli getirildi.

Yaklaşık 4 senedir Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanı olarak görev yapan Emre Satılmış, görevini Kaan Epsileli’ye devretti. Epsileli, ilçe başkan yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Görev değişimine ilişkin Emre Satılmış şu açıklamayı yaptı:

“VEDA değil VEFA
Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanımız Sn. Hasan Balcı’nın tensipleri ile yaklaşık 4 senedir devam ettiğimiz Pendik Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı görevimi, İlçe Başkan Yardımcımız, değerli kardeşim Kaan Epsileli’ye devretmiş bulunmaktayım. Hayırlı olsun. Yüce Allah mahcup etmesin.

Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Önümüzde iki seçenek var: Ya ibret almayanlar gibi tarihin tekerrürüne seyirci kalacağız ya da bu ezberi bozacağız. Bizler ikinci yolu seçiyoruz.” sözünü şiar edinerek devam etmeye gayret ettiğimiz Pendik Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı, hayatımızın her safhasında şeref nişanesi olarak taşıyacağımız bir vazifedir.

Vazifemiz boyunca uyguladığımız her bir faaliyetin özünü, necip Türk Milletimize fayda sağlayacak alanlarda elimizi ve gönlümüzü taşın altına koyarak hareket etme sorumluluğumuz oluşturmuştur. Hz. Allah’ın izniyle hayatımız boyunca bu çizgide ilerlememizi sürdüreceğiz.

Görev süremiz boyunca omuz omuza, diz dize Milletimizin menfaatine yönelik birlikte yol yürüdüğüm kıymetli Ocak yöneticilerimize, İl ve İlçeler bazındaki tüm Başkanlarımıza, Dava Arkadaşlarımıza ve bizleri bağrına basarak her ortamda en güzel şekilde ağırlayan necip Türk Milletimize şükranlarımı sunarım.

Tüm Dava Arkadaşlarım, Pendikli ve İstanbullu hemşehrilerim bilsinler ki:
“Tohum saç, bitmezse toprak utansın! / Hedefe varmayan mızrak utansın!
Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen! / Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!” düsturuyla Milletimize ve Devletimize hizmet etmeye, “gariban Anadolu insanı” diye tarif edilen eli nasırlı Anadolu insanımızın dertlerini sözde değil özde temsil ederek her platformda dile getirmeye devam edeceğiz.”


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Mehmet 02 Haziran 2024 21:33

    Emre kardeşim yolun açık olsun gariban babası olarak tanıdık seni. Bahtın güzel olsun

  • ALADDİN 29 Mayıs 2024 15:30

    YOLUN AÇIK OLSUN YİĞİDİM