Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ALMAK İÇİN DEĞİL, VERMEK İÇİN ADAY OLDUM

Doğu Mahallesi’nin genç Muhtar Adayı Ahmet Öden, seçim çalışmalarında gösterdiği olağan üstü performansla, kendi mahallesinin sınırlarını aşarak tüm Pendik’te dikkat çeken bir isim oldu.

Bir belediye başkan adayı gibi çalışan Ahmet Öden; ev, esnaf ve sivil toplum örgütü ziyaretlerinin dışında; hazırlamış olduğu on binlerce el ilanı, afiş, bez afiş, pankart, minibüs giydirme türünden çalışmalarla da, kelimenin tam anlamıyla dev gibi bir seçim kampanyası gerçekleştirdi.

Bu performans, Muhtar Adayı Ahmet Öden’in bir anlamda; ele aldığı konuya ne kadar ciddiyetle ve önemle sarıldığını, muhtar seçildiği taktirde de nasıl çalışacağını gösteren bir veri oldu.

Öden, gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Ben ele aldığım her işin hakkını vermek isterim. Muhtar seçildiğimde de bir gün boş durmayacağım. Ve her an Doğu Mahallesi’nde insanların yaşam kalitesini artırmak için çalışacağım.

Şunun özellikle bilinmesini isterim: Almak için değil, vermek için geliyorum. Gençliğim, enerjim, hizmet arzum, hayattan biriktirdiklerim; hepsi Doğu Mahallesi’ne bir şeyler katmak içindir” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x