Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AKŞENER PENDİK’TE KONUŞTU

Pendik’te kurulan İYİ Parti standını ziyaret eden Akşener burada yaptığı konuşmada “Politikacıların birbirleriyle kavgası bitmez. Seçimler gelir geçer. Bizler vatandaş olarak yine birlikte yaşamaya devam ederiz” sözleriyle vatandaşa birlik ve beraberlik çağrısı yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener  Pendik’e geldi. Gazipaşa Caddesi üzerinde Kuşlu Park’taki, İyi Parti Demokrasi Çadırı’nı ziyaret eden Akşener, partili gençlerle horon oynadı. Meral Akşener, burada yaptığı konuşmada vatandaşlardan belediye başkanlığı seçiminde beş yıl boyunca şehirlerine hizmet edecekleri kişiyi seçeceklerini söyleyerek, kimsenin akrabalarıyla komşularıyla kötü olmamasını istedi.

Siyasetçilerin kullandığı dile karşı uyarıda bulunan Akşener, “Bu siyasetçiler ayrı bir millettir. Gelirler löm löm konuşurlar, sizi birbirinize düşürürler ondan sonra defolup giderler. Sonra siz apartman komşunuzla kötü olarak kalırsınız. Seçimden sonra aynı eczaneden alışveriş yapacaksınız. Kadınlarımız aynı komşularıyla cuma dualarına, 41 Yasinlerine gidecekler.” diye konuştu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x