Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AKCAN Elektronik Tartı Sistemleri İşletmecisi İsmail Akcan:”BİZ HERKESİN HAYATINDA VARIZ!”

AKCAN Elektronik Tartı Sistemleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İşletmecisi İsmail Akcan, kurumsal tanıtımı ile ilgili olarak gazetemize yaptığı değerlendirmede çarpıcı sözlere yer verdi.

Akcan konuyla ilgili açıklamasında; “Gerek iş dünyasında, gerekse özel yaşamda insanlar bir şeyler alır ya da satarlarken, ya tartıyor ya da ölçüyorlar. Yani herkes bir tartı ya da ölçü aleti kullanmak zorunda.

Biz de, kurum olarak tartan ve ölçen cihazların satışını, bakım ve onarımını yapan bir işletmeyiz. Dolayısıyla herkesin hayatında, zaman zaman yer almaktayız. İşimizi de bu sorumluluğun bilinciyle gerçekleştiriyoruz” dedi.

AKCAN Elektronik Tartı Sistemleri Şirketi 1988 yılında Mehmet Akcan tarafından kurulmuş. Baba emekli olduktan sonra  da, yanında çıraklıktan yetişen oğlu İsmail Akcan işin başına geçmiş.

Şirkette, A’dan Z’ye her amaca uygun tartı sistemleri ve yeni nesil EFT POS yazar kasa, satış – bakım ve onarımı (teknik servis) yapılmakta. Sanayi kuruluşlarının özel istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler de üretilmekte.

Toptan ve perakende olmak üzere Türkiye genelinde hizmet verilen kurumda ‘müşteri memnuniyeti’ temel prensip olarak kabul edilmekte.

İsmail Akcan; “Sektörümüzde satış sonrası hizmet de önemli. Biz hiçbir müşterimizi karşılaşabileceği sorunlarla baş başa ve çaresiz bırakmıyoruz. Aksine ‘çözüm noktası’ olarak güvence veriyoruz. Günümüzde elektronik tartı sistemlerinin internet üzerinden de satışı yapılmakta. Fakat bu alanın,  çıkabilecek problemlerin çözümü ve müşteri memnuniyeti bakımından yeterince güvenilir olduğunu söyleyemem. Müşterilerimize de alışveriş yaparken bu noktadaki hassasiyeti dikkate almalarını öneririm” şeklinde konuşmakta.

Adres: Adnan Menderes Bulvarı  No:23 Pendik – İstanbul

Satış Tel: 0216 390 20 80

Servis Tel: 0216 491 18 46

GSM: 0532 285 03 25

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x