Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AK PARTİ’NİN PARLAYAN YILDIZI: ABDULKADİR BAYRAM

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Bayram genç yaşına rağmen yoğun bir siyasi tecrübeye sahip

AK Parti’nin genç meclis üyesi adaylarından Abdulkadir Bayram, siyaset dünyasında da dürüstlüğün, çalışkanlığın, kendini geliştirerek donanım sahibi olmanın karşılığı olduğunu gösteren özel bir örnek.

Halen yüksek tahsilini sürdürmekte olan Bayram; mütevazi kişiliği, olaylara çözümcü yaklaşımı, sosyal ilişkilerindeki üstün becerisi, kendisine emanet edilen görevleri layığı ile yerine getirmekteki becerisi ile; AK Parti’nin son dönemdeki öne çıkan isimlerinden biri oldu.

Bu özelliklerinin değerlendirilerek takdir edilmesi neticesinde de, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde meclis üyesi adayı gösterildi.

Bayram’ın bu göreve layık görülmesi, onu tanıyan yakın çevresinde olduğu kadar, parti tabanında da  memnuniyetle karşılandı.

 

Basın camiasının da değer vererek sevdiği genç politikacı, aslında genç yaşına rağmen siyasi platformda oldukça fazla deneyime sahip.

‘Çekirdekten yetişme’ tabiri ile nitelendirebileceğimiz Abdulkadir Bayram, aktif siyasete 2002 – 2003 yılları arasında AK Parti Pendik Gençlik Kolları’nda yönetim kurulu üyesi olarak adım attı. Bayram, 2011 – 2014 yılları arasında da AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı Dış İlişkiler Birim Başkanlığı ve 2014 – 2019 yılları arasında da Tanıtım Medya Birim Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Kendisine başarılar diliyor, seçilmesi halinde ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı hizmetlerin altına imza atmasını bekliyoruz.

KİMDİR

Aslen Bayburtlu olup, 1983 yılında Pendik’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Pendik’te tamamladı. İşletme lisans eğitimi üzerine çalışmaları devam etmektedir. Aile şirketi olan Bayramlar Eğitim Kurumu bünyesinde anaokulu, ilk ve orta okul olmak üzere sürücü kursu ve inşaat sektörlerinde iştirakleri bulunmaktadır.

Pendik Sanayici ve İşadamları Derneği (PESİAD) gençlik biriminin kurucu başkanlığını 8 yıl yürüttükten sonra PESİAD başkan yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Abdulkadir Bayram evli ve 3 çocuk babasıdır.

Doğu mahallesinde ikamet etmektedir.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x