Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AK PARTİ YEREL BASINLA SAHURDA BULUŞTU

AK Parti İlçe Yönetimi, seçim koordinasyon merkezinde yerel basın mensupları ile bir araya geldi. Akşam 23.00’da başlayıp sahura kadar süren programa; AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili İsmet Uçma, İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Başkan Yardımcısı Müslim Şahin, Tanıtım Medya Sorumlusu Kadir Bayram katıldı. 

Gerçekleştirilen buluşmada yerel basın mensuplarının sorularını cevaplayan AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili İsmet Uçma, 24 Haziran genel seçimlerinin önemine değinerek alınan seçim kararının ülkenin bekası için verildiğini ifade ederek, “Türkiye Cumhuriyeti bu gün kurtuluş savaşının içindedir. Verilen karar ülkemiz adına son derece önem taşımaktadır.

AK Parti 16 yıldır olduğu gibi 24 Haziran’da da kazanarak, yeni sistemle birlikte ülkemizin çıkışını sürdürecektir” dedi.

Uçma, genel seçimlerde AK Parti’nin oy oranının % 52 civarında olduğunu ifade ederek, Cumhurbaşkanı’nın da 1.turda seçileceğini aktardı.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil de, seçim öncesinde yapılan çalışmaların hızlı bir şekilde gerçekleştiğini vurgulayarak, Pendik’te şu ana  kadar 400 bin seçmene ulaştıklarını ifade etti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x