Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AK Parti Standına Yoğun İlgi

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı Gazipaşa Caddesi üzerinde yeni üye kaydı çalışmalarına yönelik olarak bir stant açtı.

Yoğun olarak ziyaret edilen stantta her gün çok sayıda üye kaydı yapıldığı belirtildi.

İlçe Başkanı Ali Şirin ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden bazı isimler de standa bir ziyaret gerçekleştirerek hem buradaki görevlilere moral verdiler hem de vatandaşlarla sohbet ettiler.

Standı ziyarete gelen Şirin, bu ziyaretin ardından Çarşı Cami Çay Bahçesinde yerel basın mensupları ile buluştu. Karşılıklı sohbete bahçede bulunan vatandaşlar da katılarak Şirin’e sorunlarını ve isteklerini ilettiler.

Saha çalışmalarını ara vermeksizin sürdürdüklerini ifade eden İlçe Başkanı Ali Şirin burada yaptığı konuşmada; “Dünya genelinde söz konusu bir kriz ile karşı karşıyayız. Savaşlar, ekonomik çalkantılar her coğrafyayı etkilediği gibi ülkemizi de olumsuz anlamda etkiliyor. Türkiye yaşanmakta olan bu küresel krizi atlatacak iradeye ve potansiyele sahip bir ülke. Bazı odaklar ülkemizin ağır zarar görerek hedeflerinden sapması için özel gayret sarf etse de başarılı olamayacaklar. Vatandaşlarımız da olup bitenlerin ve yapılan kirli hesapların farkında. AK Parti’ye ve Cumhur ittifakına güven artarak devam ediyor” dedi.

Günün diğer bir ayrıntısı da AK Parti İlçe Başkanı Ali Şirin’in Saadet Partisi Standını ziyaret etmesi oldu.

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x