Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AK PARTİ A. ADAYI MURAT KAYA: HER ŞARTTA BİR VE BERABERİZ

AK Parti Pendik Belediye Başkan Aday Adayı Murat Kaya yerel basın mensupları ile bir araya gelerek yaşanmakta olan süreci değerlendirdi.

Sabah kahvaltısı şeklinde organize edilen basın toplantısında konuşan Kaya; “Uzun yıllardır partimizin, ‘Güçlü Türkiye’ ideali doğrultusunda her kademede görev yapmış bir kardeşiniz olarak, bu dönemde de belediye başkan aday adaylığı için bir girişimde bulunmuş durumdayım.

Allah nasip eder de bu göreve layık görülürsem, yine partimizin başarısı, halkımızın refahı için elimden gelen gayreti sarf edeceğim. Sürekli halkın içinde olacağım. Sivil toplum örgütleri, kanaat önderleri ve vatandaşlarımız ile istişareler sonucunda hizmetleri şekillendireceğim.

Tabii bu bir nasip işi. Ben değil de başka bir aday adayımız aday seçilir, ya da mevcut belediye başkanımız bu görevine devam ettirilirse, yine tam gücümüzle birlik ve beraberlik içinde çalışmamızı sürdürürüz.

Esas olan her şartta bir koltuğa sahip olmak değil, her şartta ve her zaman Allah rızasını kazanabilmek için hizmete talip olmaktır” dedi.

Basın mensuplarının çeşitli sorularını cevaplayan ve gündeme dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Murat Kaya, pozitif yaklaşımları ile de taktir toplamayı başardı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x