Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Ahmet Öden: “Bin dost az, bir düşman fazladır”

İlçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik panoramasında; gençliği, enerjisi ve aktiviteleri ile dikkat çeken isimlerden biri olan Ahmet Öden gazetemizin misafiri oldu.

Öden, Yazı İşleri Müdürümüz Metin Yazıcı ile gerçekleştirdiği sohbette; “Hayattaki varlığım bir işe yaramalı. İnsan sadece kendisi için yaşar ise yeterli olmaz.  Bu yüzden enerjimin, bilgi ve becerimin önemli bir kısmını topluma faydalı olmak için harcıyorum. Pendik’in 36 mahallesinde de ilişki ve iş birliği içerisinde olduğum insanlar mevcut. “Bin dost az, bir düşman fazladır” anlayışını esas alarak, bu temaslarımda iyi ilişkiler tesis etmeye çalışıyorum” sözlerine yer verdi.

Geçtiğimiz dönem Doğu Mahallesi muhtar adaylığı bulunan ve yarışı ikinci olarak tamamlama başarısı gösteren Öden 1995 Pendik doğumlu.

Adalet Okulu, Uluslararası İlişkiler ve Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun olan Ahmet Öden bu yönüyle de ‘okumuş bir çocuk’

Yedi Hilal Derneği yönetim kurulu üyeliği, Tavşantepe İrşat Cami dernek yöneticiliği yapan, çeşitli sivil toplum örgütlerine üyeliği bulunan Öden, iş hayatını gıda ve otomotiv sektörlerinde sürdürmekte.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x