Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AHMET CİN’DEN MİLLET BAHÇESİ MÜJDESİ GELDİ

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, medya mensuplarıyla video konferans yöntemiyle bir araya geldi.

Seçim öncesi verilen tüm sözlerin takipçisi olduklarını kaydeden Belediye Başkanı Ahmet Cin, projeleri bir bir hayata geçirdiklerini ifade etti.

Önemli projelerden olan ve TOKİ tarafından yapılan Millet Bahçesi’nin ilk etabının tamamlandığı müjdesini veren Belediye Başkanı, ” Millet Bahçesi’nin ilk etabını devraldık. Pendik’imize hayırlı olsun, çok güzel bir yaşam alanı ilçemize kısa sürede kazandırıldı. İkinci etap çalışmaları da başlıyor ve kısa bir zamanda neticeleneceğini ümit ediyoruz. Pandemi sürecinden sonra halkımızın hizmetine açacağız” diye konuştu.

Ahmet Cin, son 2 aylık süreçte 38 binden fazla aileye gıda yardımı, 6 bin aileye de hijyen paketi yardımı gerçekleştirdiklerini söyledi. Yine bu süreçte evde kalan 20 yaş altındaki gençler için 22 bin adet kitap hediye edildi. 7 bin üç yüz ticari taksi ve yolcu minibüsü dezenfekte edildi.

Mübarek Ramazan ayında Pendik’teki yüzden fazla bakkalın veresiye defterindeki borçların da kapatıldığını söyleyen Ahmet Cin, ” Kampanyamız ciddi destek gördü, işadamlarımız ve halkımız ellerini taşın altına koydu ve hayırda yarıştılar. Mahallelerimizdeki 100’ün üzerindeki bakkal ziyaret edildi ve veresiye defterleri satın alındı. 2 bin 500’den fazla insanımızın bakkal borcu da böylelikle ödenmiş oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, bu uygulamamız devam edecektir.”diye konuştu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x