Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Ahmet Cin’den 2. Millet Bahçesi Müjdesi NEFES ALACAĞIZ

 

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, seçim öncesi verilen tüm sözlerin takipçisi olduklarını belirterek, açıkladıkları projeleri bir bir hayata geçirdiklerini ifade etti.

Millet Bahçesi yakında açılacak, ardından 2.’si gelecek

ÖNEMLİ projelerden olan ve TOKİ tarafından yapılan Millet Bahçesi’nin ilk etabının tamamlandı.

Başkan Cin, “Millet Bahçesi’nin ilk etabını devraldık. Pendik’imize hayırlı olsun, çok güzel bir yaşam alanı ilçemize kısa sürede kazandırıldı. İkinci etap çalışmaları da başlıyor ve kısa bir zamanda neticeleneceğini ümit ediyoruz. Pandemi sürecinden sonra halkımızın hizmetine açacağız” diye konuştu.

 

BİR MİLLET BAHÇESİ DAHA

Başkan Ahmet Cin, millet bahçesini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan devirlerini yapılan protokolle aldıklarını, artık millet bahçesinin işletmesinin Pendik Belediyesi’ne resmen verildiğini duyurdu.

Resmi açılışı için ise Cumhurbaşkanlığından gelecek bilgiyi beklediklerini dile getirdi.Ayrıca Başkan Cin, bir müjdeyi de ilk kez yine bu toplantıda duyurdu. Pendik’e 2. bir millet bahçesi projesi yapmaya planladıklarını aktaran Cin, önümüzdeki günlerde detaylarını ortaya çıkacağını ve bunun hızlı bir şekilde kamuoyuna aktarılacağını söyledi.

 

BAHÇEDE NELER VAR

284 Bin Metrekare Alan Kafeterya, 2 Doğal Gölet, 2 Suni Gölet, Seyir Terası ve Dinlenme İskelesi, Meydan ve Etkinlik Alanı, 2 Adet Yansıma Havuzu, 7.275 Metre Bisiklet Yolu, 5.215 Metre Yürüyüş Yolu, 412 Araç Kapasiteli Otopark, Piknik Alanı, 1.300 Kişi Kapasiteli Amfi Tiyatro, 7.640 Metrekare Kent Bostan Alanı, 1 Ahşap Sera, 4.600 Metrekare Ekstrem Spor Alanı, 1 Adet İkili Zıpline, Çocuk Oyun Alanı, Pazar Alanı, 6 Seyir Terası, 5 Çardak, 2 Cep Bahçesi, 5 Bin Ağaç, 50 Bin Çalı ve Bitki

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x